İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FENERBAHÇE VS ARSENAL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Son dakikada 5'i yemeseydiler normal bir skor olacaktı.
Ama şimdi kötü oldu.
Neyse ligde ilk 3'e girelim, benim artık Fenerbahçe'den istediğim tek şey bu. :)

ÇOLUK ÇOCUK BİLE GOL ATTI!

Karşılaşmanın son yarım saatlik dilimine girilirken 4-1'lik skorun vermiş olduğu rahatlıkla Arsenal oyunu iyice rölantiye aldı. Fenerbahçemizde kalan dakikalarda bir tek Güiza'nın çabası görüldü, İspanyol yıldızımız da 78. dakikada golünü atarak skoru 4-2'ye getirdi. Maçın temposunun düşüren konuk ekip Arsenal, Fenerbahçemizin de sahada uyuması, hatta daha da acısı oyunu çevirecek gücü olmamasından dolayı rahatlıkla 3 puanı aldı ve İngiltere'nin yolunu tuttu... Hem de 4-2'lik skorla değil, 5-2 olarak! Arsenal teknik direktörü Arsene Wenger'in sonradan oyuna aldığı 1990 doğumlu Ramsey kalemize 5. golü de bıraktı...

Kaynak : fenerbahce.com

Çok güldüm bu yazıya ya :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazıklar olsun defansa
yazıklar olsun volkana
yazıklar olsun gol kralı(!) güizaya
yazıklar olsun hepsine...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Aragones'e suç bulanlara ben katılmıyorum.
Sanki oyuncu varda adam oynatmıyor.
Emre Belözoğlu denen Allah'ın adamı! bir sezonun anca 3'te 1'ini oynuyor.
Deivid yok.
Aurelio'yu gönderdiler.
Takımdaki en iyi oyuncu Semih ve Guiza bence.
Guiza aynı kadronun üzerine gelseydi bu takım bambaşka olurdu.
Alex ve Roberto Carlos'un hocadan memnun olmadığını ve bu yüzden oynamak için kasmadıklarını düşünüyorum.
Zico varken çünkü hep Brezilya mantığı hakimdi takımda.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rıdavan Hoca ne derse doğru der. Yorumları bi dinleyin derim. Neden 5 yemişler bu takımdan.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Aragones bi enkaz ile Arsenal gibi bir deve 2 gol attırdığı için başarılıdır bile bence. Abi adam yok tek sorun bu! Burak Yılmaz, Ali Bilgin, Selçuk Şahin ile bi Arsenal'e kafa tutmazsnız. Olay budur yani..

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aragones bi enkaz ile Arsenal gibi bir deve 2 gol attırdığı için başarılıdır bile bence. Abi adam yok tek sorun bu! Burak Yılmaz, Ali Bilgin, Selçuk Şahin ile bi Arsenal'e kafa tutmazsnız. Olay budur yani..

Hah işte olay budur bence. Karşınızda Kocaeli yok, kaldı ki onu da Allah tarafından yendiler. Ligin en son takımını.

Yok dostlar yok, sevgili ezeli rakibmiz Fenerbahçe can çekişiyor.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

aynen katılıyorum. kocaeliyi bile zor yenen bi takım 2 tane gol atmışsa başarılı bileolmuş diyebiliriz.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
valla maçta ilk yarıya baktım 2.yarıya bakmadım bile evinde bir takım 5 yermi ya yuh
legalpara da ilk yarı ikinci yarı 2 oynamıştım yenileceği zaten belliydi ama bu kadarda olmaz

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öncelikle Fenere geçmiş olsun skora üzüldüm ama bir yandan,
Peep dalga geçeceğimden seviniyordum o beşiktaşla hep dalga geçerdi, demiştim sana peep gün döner devran döner sende elbet kaçarsın benden diye :D

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün Akşam kötü bir geceydi GALATASARAY lı oLmama rağmen çok üzüldüm sonuçta sadece fenerbahce değiL türk futbolu kaybetti. Fenerbahçe nin avrupa daha iyi olmasını temenni ederim Aziz Yıldırım veya Aragones in Suçu değiL sonucda Adamın bir lafi var: BU TAKIMDAN PETROLMÜ ÇIKARACAĞIM ?

X

Xman

Misafir
Ben kanal1 de kemal sunalın sakar şakir filmini izliyordum reklama girdi zap yaparken bi baktım fenerin maçı var 2 dakka bakiim dedim 10 dakkada 2 gol gördüm kemal sunalın filminden daha eğlenceli geldi filmden vazgeçip maçı izledim :D:D:D

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gülme komsuna gelir basina 6S 8JK gülenler bugunde F5 ye guluyorlar. Gidenin yeri herzaman aratirlar zicoyu yollamicakdi. Neyse turkspor camiasina gecmis olsun daha cok böyle goller maclar görecez bizim takimlar belirli bir zamanda iyi olurlar sonra dusus o dusus oluyor.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yalnız küçük bir matematik alt yapısını hatırlatmadan geçemiycem. "Dalga Geçenlere" :

5, 8 ve 6'dan küçük olmakla beraber tek sayıdır.
5 rakamını tek elinizle gösterebilirsiniz, ancak 8 ve 6'yı gösteremiyorsunuz malesef. Tek elinizle 5 rakamını gösterdikten sonra kendi attığınız golüde diğer elinizle gösterebiliyorsunuz. Ancak 5'ten fazla yediğiniz takdirde böyle bir şansınız olmuyor, tabi gol attıysanız...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yalnız küçük bir matematik alt yapısını hatırlatmadan geçemiycem. "Dalga Geçenlere" :

5 rakamını tek elinizle gösterebilirsiniz, ancak 8 ve 6'yı gösteremiyorsunuz malesef. Tek elinizle 5 rakamını gösterdikten sonra kendi attığınız golüde diğer elinizle gösterebiliyorsunuz. Ancak 5'ten fazla yediğiniz takdirde böyle bir şansınız olmuyor, tabi gol attıysanız...

Teşekkürler. :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87

napalım söylermisin ?
görüyorsunuz işte adamlarda 1 tek ingiliz varken bizdekiler türk oynucak türk oynucak diyolar :s :s ! al işte elimizdeki türkler bunlar bunlarla ilerle ilerliyebildiğin kadar

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

cık, atmadılar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5