İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FENERBAHÇE VS ARSENAL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X

Xman

Misafir
Yalnız küçük bir matematik alt yapısını hatırlatmadan geçemiycem. "Dalga Geçenlere" :

5, 8 ve 6'dan küçük olmakla beraber tek sayıdır.
5 rakamını tek elinizle gösterebilirsiniz, ancak 8 ve 6'yı gösteremiyorsunuz malesef. Tek elinizle 5 rakamını gösterdikten sonra kendi attığınız golüde diğer elinizle gösterebiliyorsunuz. Ancak 5'ten fazla yediğiniz takdirde böyle bir şansınız olmuyor, tabi gol attıysanız...

6 ve 8 deplansmanda yendiği için 5 den küçük olabilir kanımca :D nasılki deplasmada atılan gol evinde attığından üstünse Arsenal in kadıköyde attığı 5+1 golde 2 kat daha değerli olur :D

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
6 ve 8 deplansmanda yendiği için 5 den küçük olabilir kanımca :D nasılki deplasmada atılan gol evinde attığından üstünse Arsenal in kadıköyde attığı 5+1 golde 2 kat daha değerli olur :D

Senin futbol bilgini geçen sene gördük. O yüzden seni kimse ciddiye almıyor bile spor konusunda. Ayrıca sen bir namertsin. Fenerbahçe'nin Sevilla'yı yenmesi durumunda bir daha spor bölümüne girmeyeceğini kendi ağzınla söylemiştin.

http://forum.iyinet.com/spor/84095-fenerbahce-sevilla-6.html#post591166

Sözünde durmanı rica ediyorum ve spor bölümüne mesaj yazma. Neresinden dönersen dön dönek derler.

Ek Resim : Tıkla!

X

Xman

Misafir
Senin futbol bilgini geçen sene gördük. O yüzden seni kimse ciddiye almıyor bile spor konusunda. Ayrıca sen bir namertsin. Fenerbahçe'nin Sevilla'yı yenmesi durumunda bir daha spor bölümüne girmeyeceğini kendi ağzınla söylemiştin.

http://forum.iyinet.com/spor/84095-fenerbahce-sevilla-6.html#post591166

Sözünde durmanı rica ediyorum ve spor bölümüne mesaj yazma. Neresinden dönersen dön dönek derler.

Ek Resim : Tıkla!

Dikkat edersen benim mesajım futbolla ilgili değildi , oynanan futbolla yada fenerin durumuyla ilgili hiçbir yorumda bulunmadım sadece izlediklerimin ne kadar komik olduğunu yazdım ve yine dikkat edersen o geçen seneki olaydan sonra spor bölümünede hiç takılmadım. Ne kadar bilgili olursan ol araştırmadan böyle şeyler yazarsan CAHİL derler :D

Ayrıca evet ben hem namert hemde döneğim, canım istersede istediğim bölüme çatır çatır yazarım, hadi engellede göriyim :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Öncelikle Fenere geçmiş olsun skora üzüldüm ama bir yandan,
Peep dalga geçeceğimden seviniyordum o beşiktaşla hep dalga geçerdi, demiştim sana peep gün döner devran döner sende elbet kaçarsın benden diye :D
kanka hani bir script için sözüm vardıya ya şimdi bişeler yapmaya çalışıyom :D
biz kardeşiz taraftarız :p :eek:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
nefusa ile bende artık küsüm hıh pierluginin dediği gibi

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kullanıcılara kart göstermeyi sevmiyorum, kardes gibi yasayalım istiyorum ama böyle kisisel tartısmalara girip huzur kaçırma çalısmalarına da girmeyin. Hepinizi seviyorum, hep beraber para kazanalım gitsin olmaz mı? Bir dahaki Fenerbahçe konusunda biraz daha az kisisel tartısma, konunun kilitlenmemesini sağlayacaktır. Iyi günler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5