İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe'de Drogba Sesleri

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan 10 sene önce falan her mağlubiyetten sonra "Fenerbahçe'de Weah sesleri" diye bir manşet olurdu hafta içi. Bu haberi de tam ona benzettim.

http://www.fotomac.com.tr/ana101.html

NEDEN OLMASIN
Devre arasında kadroyu yeni yıldızlarla takviye etmeye kararlı olan Fenerbahçe'nin dünya
çapında yankı uyandıracak müthiş bir transfer girişiminde bulunduğu ortaya çıktı. Yaklaşık on gün önce bir araya gelen Fenerbahçeli yöneticiler transfer konusunu masaya yatırdı. Yöneticiler, ön libero mevkiinin yanı sıra gol yollarında da sıkıntı yaşandığı ve bu bölgeye çok kaliteli bir forvet gerektiği görüşünde birleştiler. Bu sırada bir yönetici "Drogba, Chelsea'de sıkıntı yaşıyor. Takımdan ayrılması gündemde. Neden bize gelmesin ki. Alırsak dünya bizi konuşur" dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Kısa bir duraksamadan sonra herkes bu öneriye katıldı ve "Önce Drogba'nın nabzını yoklayalım. Eğer yeşil ışık yakarsa kulüple temasa geçeriz" denildi. Daha sonra bir menajer aracılığıyla Drogba'ya ulaşıldı. Menajer, golcü futbolcuya, Fenerbahçe'nin kendisiyle ilgilendiğini söyledi. Drogba ise "Sezon sonuna kadar Chelsea'den ayrılmam mümkün değil. Teklif için Fenerbahçe'ye teşekkür ederim" karşılığını verdi. Böylece dosya şimdilik rafa kaldırılırken, bu girişimi öğrenen Chelsea'li bir yönetici ise "Türkler'in hamlesi saygıyı hak ediyor" demekten kendini alamadı.

Hehahhea ya laflar süper değil mi Chelsea'li yönetici Türkler'in hamlesi saygıyı hak ediyor demiş hehauheh

Haberin devamını yazıyorum ve bu yazıyı Fotomaç'a yollayıp beni de yazar kadrosuna alın ben daha güzel sallarım diycem, yazının kendi uydurduğum devamı:

1512.jpg

Arkadaşı Anelka'dan Fenerbahçe hakkında bilgi alan Drogba, Anelka'nın "İstanbul'da geçirdiğim 1 sene mükemmeldi. Boğaz'ı ve seyirciyi asla unutamam. Fenerbahçe gibi bir klübe gitmek vereceğin 'en doğru karar' olur" demesi üzerine Drogba'nın teklife yeşil ışık yaktığı ve İngiliz at yarışlarında tanıştığı Sergen'i arayıp çocukluk resimlerime nasıl Fenerbahçe forması ekleyebilirim sen nasıl becermiştin dediği öğrenildi.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mizah dergilerinin yanında 1 tane de fotomaç almalı.. "kısa bir duraksama" :) ulan dedim roman mı okuyoruz ne bu :D

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Tamam, Fenerbahçe çok zengin ama...

Bu kadar değil yav! :D

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Yöneticiler, ön libero mevkiinin yanı sıra gol yollarında da sıkıntı yaşandığı ve bu bölgeye çok kaliteli bir forvet gerektiği görüşünde birleştiler. Bu sırada bir yönetici..."

Bu yonetici her kimse, her kulupte bir tane var. Ve Fotomaca fisildiyor herseyi ;)

Inegolspor'a Kaka'yi, Bursaspor'a Messi'yi, Trabzonspor'a da Cristiano Ronaldo alacagimi fisildasam haber olur mu diye merak ediyorum ;)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu komik değil yılın komiği

Trabzonspor yöneticisinin Figo bize gelmek istedi biz yaşlı diye almadık demesiydi yazın gül gül krize girdim :D:D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Fotomaç bazen abartmakla kalmıyor .okunu çıkarıyor , bu haberleri kim nasıl yazıyor açıçası merak ediyorum.Kim bu kendini zeki sanan aptal zihniyet :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yok ..... (daha neler) :p
e tabi kavede adam dolu onları kandırmak için herşeyi yapacaklar :p

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fotomaç bunları yazmazsa o kadar satabilir mi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5