İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fenerbahçelilere allah sabır versin

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerbahçe yine berabere kaldı :D bakalım bu sefer kime suç bulacaklar hahaha çok gülüyorum ya hallerine valla acıyorum da bir yandan. tamamen sımarıklığımdan bu mesajı atıyorum yanlıs anlamayın hahahahaha.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Her An Birilerine Birşeyler Ismarlayabilme Potansiyelim var... her ne kadar şuan belli etmesemde potansiyel kahkaha modundayım :)

Galatasaray ya da Beşiktaş Şamp. bu Sene :)

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ne üretirseniz üretin 2nci gole ofsayt demeyen adam buraya yazmasın kardeşim..

ben fenerbahçe iyi oynadı demiyorum.. tamam beraber kaldı belkide beraberliği haketmedi ama.. bu kadarda olmaz ya

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ne üretirseniz üretin 2nci gole ofsayt demeyen adam buraya yazmasın kardeşim..

ben fenerbahçe iyi oynadı demiyorum.. tamam beraber kaldı belkide beraberliği haketmedi ama.. bu kadarda olmaz ya
tam diyordum 5 dakika geçti ve hiç bir fenerbahçeli hakeme suç bulmadı. + rep veriyorum sana :D

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aranızda Maçı seyreden varmı?
Eminim ki yoktur. Biz bahane üretmeyiz olanı söleriz. Bir kişi de çıkıp hayır öle olmadı diyemez.
Örneğin Bugun Denizlinin ilk golunun Ofsayt olduğunu hangi babayiğt çıkıp da ofsayt diil diyebilir?
Yada Bugun Sivasın ofsayt diye verilmeyen golunun aslen ofsayt olmadığı?
Sivasın apaçık verilmeyen penaltısını?
Sivas Teknik Direktorunun Maçtan sonra "Adalet İstiyoruz" sözlerini de siz alaya alabilirsiniz bakış açısı saygı duyuyorum.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pis hakem.. kötü hakem... hep hakemler böyle yaaa ... yuuuuh... hakeme sözlük,gözüne de gözlük...

rep?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arkadaşlar terbiyesizlik ediyorsunuz. Vazgeçin bunlardan. Herkes kendi işine gücüne baksın. Başkasına laf atmayın.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajların birinde ezikfb gördüm, fenerbahçeyle ilgim yok ama bu tarz mesajlar bence can sıkıyor. benim takımım hakkında böyle yazılsa bende sinirlenirdim, lütfen biraz özen gösterelim. burası herhangi bir futbol takımının forumu değil ;)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ÜÜÜÜrüüüüüüü Üüüüüü denizli horozu gagaladı bizi :D

Helal olsun denizliye yemin ederim süperdi.. Kabul edin arkadaşlar bu beraberlik değil FB nin yenilgisi ben beraberlik gözü ile bakmıyorum nasıl sinir oldum ya

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

2. golün ofsayt olduğunu o kamera açısından nasıl anladın bana anlatır mısın merak ettim. kale arkası kamerasından ofsaytı anlayan ilk ve tek insansın :D
Örneğin Bugun Denizlinin ilk golunun Ofsayt olduğunu hangi babayiğt çıkıp da ofsayt diil diyebilir?
ben diyorum. gece bütün spor programlarını izledim, bütün yorumcular da ofsayt değil dediler. baska bir arzunuz?

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kere Fenerbahçe ne zaman yenilse sebebi hakemdir diye bir iddia yok, bana göre de bugün beceremedik de kazanamadık, bu "hakem de insandır hata yapar" muhabbeti baydı artık. Bir doktor, müteahhit bu kadar hata yapsa çalışma lisansı iptal olur, hakim, bürokrat vb yapsa hakkında soruşturma açılır, tabi bu hukuk olan ülkelerde olur, bizde mafya gibi yönetildiğinden yapanın yaptığı yanına kar kalıyor, usulsüzlüğü de alkışlayan birileri heryerde vardır burada olduğu gibi. Rüşvet, yolsuzluktan kendine kazanç sağlayınca ne yapalım düzen böyle diyip kendine yararı olmadı mı bu nasıl düzen diye bağıranlar gibi.

Eski federasyon yöneticisi çıkıyor başkanla Aziz Bey'in arası iyi olsa Fenerbahçe Denizli'den şampiyon dönerdi diyor, daha ne olacak yani federasyon bu maçta fenerbahçe'yi hükmen mağlup ilan ediyoruz, kazanması riskini alamayız mı demesi lazım daha ne gibi bir kanıt aranıyor anlamış değilim. Gün gelir devran döner, başka klüp başkanının amca bilmemne oğlu federasyon başkanı olur başkasını ezerse o zaman neler denilecek herkes çok iyi biliyor. Bu kadar holigan olmamalı bence insanlar, biraz sportmenlik ruhu her zaman iyidir futbolda, şu an Fenerbahçe haksızlığa uğramıyor diyen ya futbolun f'sinden anlamıyordur ya da kazanmak için her yol mübahtır parolasıyla kendini buna inandırmış demogoji yapıyordur.

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşte bu fenerbahçeyi ben çok seviyorum. hep böyle kal. Çok yaşa aziz başkan.
sen olduğun sürece biz hep mutluyuz:)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ha bu arada kabloları da kestiniz ya helal olsun diyorum :) ama allah var, kesen adamların görüntülerini almıssınız fenerbahçe tebrikler.. tıpkı ricardinho'yu tartaklayan adamın aziz yıldırım'a rapor vermesi gibi.. yerseniz..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ÜÜÜÜrüüüüüüü Üüüüüü denizli horozu gagaladı bizi :D

Helal olsun denizliye yemin ederim süperdi.. Kabul edin arkadaşlar bu beraberlik değil FB nin yenilgisi ben beraberlik gözü ile bakmıyorum nasıl sinir oldum ya

işde buna +rep verilir gulmekten yerlere yattım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5