İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FenerbahceStore.com

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FenerbahceStore.com 'yi 1 yildan beri takip ediyordum, bu domain'in ozelligi ise, domain 2001 yilinda fenerbahce kulubu register etmisti, bu gece sona erdi ve domaini aldim,

Diger kulublerin domainleri mesala galatasaraystore.com Galatasarayda, Besiktas kulubu de mesala ayni,

Bu domainden fenerbahce urunleri satabilirsiniz, gerekli profesyenel tasarimi yaptikdan sonra vede reklamlar aracigi ile kaliteli bir alisveris portali yapabilirsiniz.

Tekliflerinizi P.M & Mail & Msn veya burdan yapabilirsiniz.

Iyi Gunler.

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerekli görüsmeyi ben yaptim 1 ay once, Izin verdiler. Lisanli satilcak ve fatura kesilme sarti ile

Domain sayet satilmaz ise ben tasarimi yaptircam ve yayin hayatina sokcam,

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle birşey yapılamaz fenerbahce ürünlerini kendi satıyor. almaşmaya kalksanız bile anlaşmazlar.

S

Senbul

Misafir
~Aykut' Alıntı:
öyle birşey yapılamaz fenerbahce ürünlerini kendi satıyor. almaşmaya kalksanız bile anlaşmazlar.
Bal gibide anlasır
Bundan once formaları kendi markası olan feneryumdu şimdi ise adidas satıyorlar.Demekki anlasabilirler
ama anlasma saglayabilmek için baya saglam bir butce gerekebilir.nede olsa tr nin en iyi futbol markası ucuza bırakmaz.

NOt:
Aziz baba işini bilir.Laf değil iş yapıyor..

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasaraystore olabilirde.
fenerbahçe alışveriş için fenerium terimini kullanıyor, belki o kadar popüler olmayabilir domain.

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satcagimiz urun ne kacak nede sahte !. Lisanli ve faturali satcaz,

Gorusme yaptik, suan icin ozel alisveris portal'in siparisini verdik, Turkce ve Ingilizce olarak siteyi aktif etmeyi planliyoruz,

Satislari sanal post ile yapilcak,

Dedigim gibi bu domain'i uzun sureden beri takip ediyoruz. Bunun icin gerekli gorusmeleri yaptik + Fenerbahce icin saat dizayn ediyoruz bunuda ayri olarak goruscez, eger lisan verirlerse resmi olarak fenerbahce saatleride ( duvar saati ) satacagiz,

Ama ilgilenen varsa domain'i satabiliriz, ciddi bir fiyata

2-3 hafta icinde ses cikmaksa biz siteyi aktif etmeyi planliyoruz.

P

paradox

Misafir
WebTicaret.Org' Alıntı:
Satcagimiz urun ne kacak nede sahte !. Lisanli ve faturali satcaz,

Gorusme yaptik, suan icin ozel alisveris portal'in siparisini verdik, Turkce ve Ingilizce olarak siteyi aktif etmeyi planliyoruz,

Satislari sanal post ile yapilcak,

Dedigim gibi bu domain'i uzun sureden beri takip ediyoruz. Bunun icin gerekli gorusmeleri yaptik + Fenerbahce icin saat dizayn ediyoruz bunuda ayri olarak goruscez, eger lisan verirlerse resmi olarak fenerbahce saatleride ( duvar saati ) satacagiz,

Ama ilgilenen varsa domain'i satabiliriz, ciddi bir fiyata

2-3 hafta icinde ses cikmaksa biz siteyi aktif etmeyi planliyoruz.

Şimdi sen fb ile görüşme içindesin saat satcaz diosun ve siteyi satmaktan bahsediyorsun. Ya bi dediin dierini tutmuyor yada peynir ekmekle yemişsin dostum kafanı. Bırak ne satıyosun madem böyle bir ilişkin var kulüple aç dükkan ayakkabıdan çoraba emzikten biberona fb malzemesi sat domain satmak ne ya poff.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi