İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fenerbahçeyi protesto ediyorum.!

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle birşey olmaz ya averaj maçına çıktığımız maçı 2 - 1 zorlanarak kazandık.
6S yi tebrik ediyorum ve kendi takımım canım kadar sevdiğim fenerbahçemide bu kötü skordan dolayı kınıyorum..

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimizden kaçtınız elimizden...
ah o 2. yarı yokmuydu. şaşırıp kaldınız.
ama şans işte..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
lütfen arkadaşın banlanmasını veya uzaklaaştırma almasını istiyorum :S

senin açma amacın ne konuyu şekil yapmaksa fanatik bi GALATASARAY'lı olarak msn adresini pm at ordan ben sana cevabını vereyim olay çıkarmaya çalışma

bende salakça protesto konusu açanları protesto ediyorum...

http://forum.iyinet.com/protesto/36191-protesto-ya-da-ikayet-etmeden-once-okuyun.html

lütfen kuralları uygulayın...

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içinde olduğun başlığın farkında olmadan gereksiz konuşma t3chno
2. olarakta msn im bak orada kocaman şekilde duruyor zaten.
3. burası bir forum bu protesto konusu da istediğini protesto etmen için açılmış.
4. olarakta ben olay çıkarmam.
5. bir insanın kendisi neyse karşısındaki kişiye onu söyler. senin söylediğin (salak) kelimesi gibi..
6. da benim mesajıma gereksiz cevap yazarak moralimi ve sinir katsayılarımı artırma.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Olay 70 yaşındaki bir adamın; Allahım, gözlerim çok sağlam, kulağımla herşeyi duyabiliyorum, koku almamda da problem yok ama neden 70 yaşındayım der gibi birşey olmuş..

Yada direk 70 yaşındayım ama 50 yaşında adamdan sağlıklıyım der gibi artislik olmuş..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Protesto yada Sikayet etmek istediginiz kisi yada sirket hakkinda elle tutulur gecerli belge olmadan yapilan sikayetler forumdan silinir, sikayeti yapan kullanici forumdan uzaklastirilir.

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nE umutlarım vardı maçtan önce. Alıştırdılar zamanında 4-6 bu ne şimdi. yazıklar olsun ya. hiç bir şey demiyorum Fenerbahçe sana. ben şimdi gidiyorum içmeye. işin yoksa 1 sene daha bekle fark atmayı..

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
t3chno amacın ne senin ya. tüm türkiye belgeyi gördü sen herhalde maç sonrasında şansalla ermanı bile izlemedin. hem elle tutulur hemde gözle görülebilir belge 03.12.06 saat 19:00 da başlayıp 20:45 te lig tv de herkez tarafından belgelendi. ya sen farklı frekanstasın yada laf olsun diye konuşuyorsun.
bu arada benim banlanmam gibi bir sorun olacağınıda sanmıyorum. iftira atmadım gerçek ve yaşanmış şeyden bahsettim. mesaj sayın artsın diye mi uğraşıyorsun anlamadım ki..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2005-12-17 tarihinde açıklanmış ama okuyana ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5