İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenere Geçmiş Olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Q

QuicK

Misafir
sSST Sakin olun oLm. ayıbediyorsunuz valla. Şöyle bitirim olayı. O Pankartı yazanda açanda şerefsiz olsun. Kadıköye giderken saga sola saldıran, Bindikleri gemi'nin simitlerini denize atan, iett otobuslerinin camlarını kıran besiktaslılarda serefsiz olsun. Genel olarak bu tür seyleri yapanlar serefsiz olsun.. Oh Bea. :)

E

erotikbul

Misafir
Koymuş işte. Döşemiş. Var mı ötesi ?

Rezalet bir şekilde yenildi !FB (bu arada ! yi anlamayan varsa artık.... :D)

Kalecisiz takıma yenildi. Üstelik Kalecisiz takımdan gol yiyerek yenildi. Üstelik hakeme rağmen yenildi. Bundan öte bir rezalet yok hala konuşuyorsunuz. Bilinen öekirge 3'den çok zıplamaz ama çekirge fener 50 kere zıpladı el insaf. Allah'ın parmağı yok ki soksun gözünü oysun. Allah'ın sopası yok işte böyle..

Siz bu hafta bunun şokunu kaypak, mafya yöneticilerin komik açıklamaları ile atlatmaya çalışırken, haftaya Ankara güzel bir döşeme yapacak. :D

Haydi hayırlısı..

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotikbul' Alıntı:
Koymuş işte. Döşemiş. Var mı ötesi ?

evet ötesi var. örnek verecek olursak g.s. gelen döşemiş giden döşemiş.

eg-zotikbul' Alıntı:
Rezalet bir şekilde yenildi !FB (bu arada ! yi anlamayan varsa artık.... :D)

sen buna rezalet bir şekilde yenilmek diyorsan kendi yenilgilerinize bi bak allah aşkına. sen hayatında hiç futbol maçı izlememişsin.

eg-zotikbul' Alıntı:
Kalecisiz takıma yenildi.

evet kalecisiz bir takıma yenildik. adamlar hiç kendi bozmadan devam etti. biz de aynı şekilde hiç kimse bozulmadan devam etti maça. iki takımda da ruh vardı iki takımda savaştı. kazanan beşiktaş oldu. bu maçı izleyen herkes zevk aldı. futbolun ön planda olduğu bir maçtı. keşke diğer takımların maçlarıda böyle olabilrse...

eg-zotikbul' Alıntı:
Üstelik Kalecisiz takımdan gol yiyerek yenildi.
evet maalesef Pancu o maçta rüştü den daha iyiydi kalede. tebrik edelim onu da.

eg-zotikbul' Alıntı:
Üstelik hakeme rağmen yenildi.

saçma bi görüş. hakeme rağmen yenildi? hah derim sen hiç hakem görmemişsin.

eg-zotikbul' Alıntı:
Bundan öte bir rezalet yok hala konuşuyorsunuz.
eğer bu rezaletse biz buna razıyız. ama bizim orda buna mücadele deniyor ve futbolda 3 durumlu sonuç söz konusu olduğunu bilmeni isterim. 1) yenmek 2) yenilmek 3) beraber kalmak. ve genel olarak futbol karşılaşmaları bu 3 sonuçtan biriyle biter.

eg-zotikbul' Alıntı:
Bilinen öekirge 3'den çok zıplamaz ama çekirge fener 50 kere zıpladı el insaf. Allah'ın parmağı yok ki soksun gözünü oysun. Allah'ın sopası yok işte böyle..

zamanında 4 yıl üst üste çekirgeyi zıplatan biz değildik.

eg-zotikbul' Alıntı:
Siz bu hafta bunun şokunu kaypak, mafya yöneticilerin komik açıklamaları ile atlatmaya çalışırken,

insan stresten gerçekten dengesini kaybedebiliyor. o kadar stres üzerine birde küfür gelince insan gerçekten kendinden geçiyor. eğer sen insansan eminim sende bu duyguyu yaşamışsındır. ve zaten o açıklamları dinleseydin nasıl titreyerek konuştuğunu anlamışsınıdır.

eg-zotikbul' Alıntı:
haftaya Ankara güzel bir döşeme yapacak. :D
Haydi hayırlısı..

yapar yapar. zamanında size çok yaptı ki hiç unutamamışsın ?

allah aşkına yeter ya. ben ne diyorum siz ne diyorsunuz. var ya sırf laf kargaşası olsun diye mesaj yazdığınız herhalinizden belli oluyor ya. lütfen bizim yazdıklarımızı ne konuştuğumuzu oku ona göre konuş ya.

Q

QuicK

Misafir
Açmaz olaydım su konuyu bea :) Birini tatlı sona bagladık neyse :D Ehueh.

E

erotikbul

Misafir
Murat hiç kusura bakma, seni tanırım iyi de bilirim ama o mesajı yazmak için harcadıgın dakikaları sana cevap vermek için kullanamayacağım.

Ama illa da bie cevap istiyorsan güzel bir cevap döşeyebilirim. Döşemek, döşenmek...Bak gene Rüştü geldi aklıma :D

Ayrıca mesajı yazarken ne tür bir psikoloji olduğunu sende biliyorsun bence, ama hadi gene büyüklük Cimbomlu'da kalsın söylemeyeyim, kırmayalım Fenerbahçe'li arkadaşlarımızı :p Kıran çok olacak şu kalan. zaman zarfında

Neyse ortam gerginleşmesin, bir kaç güzel şey atayım buraya:
Fenerbahçe'yi evinde 4-3'lük skorla geçen Beşiktaş'da soyunma odasında
tatsız anlar yaşandı. Son 20 dakika Beşiktaş kalesini koruyan Pancu,
4.golü atan Koray'ın üstüne yürüdü. Olayı araya giren arkadaşları
büyümeden önledi.

Pancu'nun, Koray'a:

- "Hani gol atan kaleyeydi? Neden gol attıktan sonra kaleye geçmedin şerefsiz. Bi tane de ben çakacaktım90+5de!"

diye çıkıştığı öğrenildi.

Olayla ilgili açıklama yapan Teknik Direktör Rıza Çalımbay: "Olmaması
gereken bir hadise. Her ailede böyle şeyler olur. Bu tip olayların
önüne geçmek için bir takım düşüncelerimiz var. Bundan sonra Fener
maçlarında ya dönüşümlü kalecilik sistemi getireceğiz yani herkes 10
dakika kalede duracak. Veya Fener maçlarına kalecisiz çıkmayı da
düşünebiliriz" şeklinde konuştu.

Maçtan Notlar:

Maçın 90+4üncü dakikasında ilginç bir gelişme yaşandı. Kalede
durmaktan sıkılan Gabriel Daniel Pancu:

-"Kaleci oyuncuyummm,kaleci oyuncuyuuuuum."

diye bağırarak Fener sahasına doğru hücuma geçti. Fekat arkadaşları "Ayıp olur karşı takım zati zayıf. Çıkma"
diye onu kaleye geri gönderdiler.

eweeet, maçtan sonra perde arkasındaki olaylar bir bir su yüzüne çıkıyor.

flaş flaş flaş... rüştü maçı tamamlayamadı!

sözleşmesinde kendisine abanarak şut çekilmeyeceği maddesi bulunan Rüştü isyan etti!
maç içinde önce Ali güneşten sert bir şut karşılayan Rüştü, İbrahim Akın ve Korayın gollerinden sonra çılgına döndü!

abanmak yoktu ama! ühühühüüü diye küsen ve 90+4 de sahayı terkeden rüştünün yerine, onun dublorü malzemeci hilmi abi maçı tamamladı. hilmi abi maç sonunda, "kale direkleri varken zaten kaleciye lüzum yok, ben olmuşum rüştü olmuş veya olmamışız farketmez" diye konuştu. hilmi abinin barcelona tarafından izlendiği ve rüştüyle takasta kullanılacağı öğrenildi... gelişmeler !fbtvde...

adsz1fr.jpg

seneyekalebos.jpg

Barcelona kulübünden yapılan açıklama
Fenevbahçe'de kiralık olarak top tutmaya çalışan oyuncumuz (maalesef) rüştü reçber'in sezon sonu kiralık sözleşmesi bitecek olup tekrar bize katılacaktır.Sayın hocamız frank reijkard'ın isteği doğrultusunda rüştü reçber'e karşılık olarak daniel pancu yu istiyoruz.

LÜTFEN.. :D

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.eg-zotik-tr.net/Besiktasim/BagdatEldenGittiFebe.jpg

http://www.eg-zotik-tr.net/Besiktasim/BagdatEldenGittiFebe (1).jpg

http://www.eg-zotik-tr.net/Besiktasim/BagdatEldenGittiFebe (2).jpg

http://www.eg-zotik-tr.net/Besiktasim/BagdatEldenGittiFebe (3).jpg

Fenerin Kalesi Bağdattan Caddesinde Görüntüler....

ForzaBeşiktaştan ALdım...

ACIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI.ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ BEŞİKTAŞI!
BU SEVDADAN VAZGECERSEK ALLAH BELAMIZI VERSİN.

Diye Yazıyor..

Kim Astısa Ellerine Sağlık...

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.eg-zotik-tr.net/Besiktasim/BagdatEldenGittiFebe (4).jpg

http://www.eg-zotik-tr.net/Besiktasim/BagdatEldenGittiFebe (5).jpg

http://www.eg-zotik-tr.net/Besiktasim/BagdatEldenGittiFebe (6).jpg

BEŞİKTAŞIN YENİ KALESİ BAĞDAT CADDESİ

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GECMISINI UNUTAN KOPEKLER UTANSIN!!!
NERDEN GELDIGI BELIRSIZ INSANLAR TOPLULUGU!!
INSANLARIN GURURU SEREFSI HAYSIYETI ILE DALGA GECMEK ANCAK SIZIN GIBI EZIKLERE MAHSUSTUR AMA SUNU UNUTMAYIN KI

SIZIN NE ANANIZ
NE BABANIZ BELLI!!!

SENINLE GURUR DUYUYORUZ RIZA HOCAM!!
SONUNA KADARDA ARKANDAYIZ..!!

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
togan1903' Alıntı:
GECMISINI UNUTAN KOPEKLER UTANSIN!!!
NERDEN GELDIGI BELIRSIZ INSANLAR TOPLULUGU!!
INSANLARIN GURURU SEREFSI HAYSIYETI ILE DALGA GECMEK ANCAK SIZIN GIBI EZIKLERE MAHSUSTUR AMA SUNU UNUTMAYIN KI

SIZIN NE ANANIZ
NE BABANIZ BELLI!!!

SENINLE GURUR DUYUYORUZ RIZA HOCAM!!
SONUNA KADARDA ARKANDAYIZ..!!

ben sana cevap vermek isterdim ama bu cümleler karşısında inan hiç cevap vermeye gerek yok.... "iyinetadmin" gereğini yapacaktır... çünkü ben o kadar seviyesizleşemem....

P

paradox

Misafir
O yazı pankartı açanlara yazılmış. Sen açmadıysan bi sorun yok. Çokta güzel yazmış bence arkadaş. Rıza hocaya da helal olsun verilebilecek en iyi cevabı vermiş. :eek:

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici' Alıntı:
ben sana cevap vermek isterdim ama bu cümleler karşısında inan hiç cevap vermeye gerek yok.... "iyinetadmin" gereğini yapacaktır... çünkü ben o kadar seviyesizleşemem....

Dostum Bütün Febelilere Soylenene bir laf değildir İyi Oku O pankartı Asan Ve destekliyen İcindir.... Kimse Kusura Bakmasın

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık ezeli rekabet yok ..
ne zaman fenerbahce , besiktası kalede pierre'le , alex'le yener. Ozaman rekabet tekrar başlar..

Asıl Olan Hayattır , Hayatta Beşiktaştır :rolleyes:

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
" Rıza Efendi: 2 Ekmek 1 Süt
Sen bunu yazarsan
O da destan yazar
3-4 ISTANBUL HATI2ASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5