İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenere Geçmiş Olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Q

QuicK

Misafir
Müthis maç BJK'nin ezişi ile sonuclandi :D Helal Sana BesiktaS..

A

|AtyMir|

Misafir
ehhehe kesinlikle iyibir ders olmuştur cordoba haybeye atıldı
[sebep pet şişeyi sahaya attı diyeymiş bababaa]
penaltıda penaltı değildi zaten tv seyreden görücek cordobanın eller yerde tuncay atlasa çok rahat atlar cordobanın eline adam gibi takılamadı bile...

pancuyu fenere vermek lazım onlarda kaleci yokmuş. pancu bile rüştüden iyiydi :D
neyse hakkımızla aldık fener daha iyi oynadı beşiktaş bombaladı olay budur.
beceriksiz davranan kaybetti tarafsız bakınca fener 5 atabilirdi atamadı rezil oldu. eheh ilk defa kendileride kabul ediyor ona şaşırdım kader kısmet nediyelim demi :D

S

sevdik

Misafir
slm

Fenere Laf Yok :)

Ne Olursa Olsun Sonuçta şampiyon Olmamiz Engelenemez

100. Yilda Gs Olamiyacak O Tadin Verdiği Huzuru Gururu Var Içimizde

Q

QuicK

Misafir
Pardon ? Şampiyon Kim olacakmı yazmışım haberim olmadan ? :)

S

Senbul

Misafir
Bu boyle gelmis boyle gider..
Besiktas feneri;fener cimbomu;cimbomda besiktası
en kotu zamanında bile yenmiştir.
Baska bir değile
Beşiktas fenerin kocası
Fener cimbomun kocası
Cimbomda beşiktaşın kocasıdır :D

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler beşiktaş.
Ben daha önce fenerbahçe Şamp. yazmıştım. Şampiyon değil.
Her şamp. Şampiyon demek değildir, bazı arkadaşlar fenerbahçe şampuan diye anlamış

Lig uzun maraton son sözü bakalım hangimiz söyleyecek..

E

erotikbul

Misafir
:D :D :D

Ahhhhhhhhh ahhhhh.. Bu Fener adam olmayacak :)

Sesim kısıldı, gerçekten çok mutluyum vallahi. Helal olsun Beşiktaş'a..

Şov asıl şimdi başlıyor.. Haydi Bakalım.. Kalan maçlar, Haftaya Ankarasapor ( trabzon maçı hariç müthiş bir seri yakaladılar, bu hafta da 5-2 ), sonra gökdeniz in cezası bitmiş olarak oynayacağı papazın çayırında (!) trabzonspor, daha sonra ankaragücü ve d.bakir deplasmanları.. (oguz cetin kovulmanın acısı ile, yılmaz vural'da geçmişteki başarılarına rağmen bir türlü fenerde görev alamamanın acısı ile fenerden puan koparacak.. (daha once de olmuştu y.vural acılı adana yaptıgı zamanlar, hafızalarınızı yoklarsanız..

Ondan sonra !fb ve GALATASARAYIMIZ.. Ve bence o maçta şampiyonluk turu atacağız..

NEYSE YAA ÇOK İYİ DÖŞEDİLER YA DİYECEK SÖZ BULAMIYORUM BUGÜN.. HELAL OLSUN ! :)

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaleci Pancu dediydi spiker. Bayağı yakıştı ya;) Zaten 1 sene kalecilik yapmış. Direkten dönen toplar, kaçan goller, penaltı, kırmızı kart.. Son zamanların en çekişmeli maçlarındandı.. Tebrikler Kartalım! Prestij maçında şampiyonluk dersi verdin :)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mansetbjkkkkk.jpg

Her zamanki gibi Lige damgasını Vuran Beşiktaş Oldu...
İlk Devra 13 Sıradaydık Febe macında gene 10 kişi 2,1 yenmiştik .... 15 kişi rağmen dün akşamda aynısı oldu ... bu sefer kalede pancu oyunda 9 kişi karşımızda gene 15 + 50000 kişi .... Kimse Kusura Bakmayın Beşiktaş Adamın ............. ........

A

|AtyMir|

Misafir
en güzel açıklamayı dün Tümer yaptı :
Ukalalık olarak algılamayın ama biz bunu hep yapıyoruz geçen seferde kadiköy serisini biz bozmuştuk.. Ben Beşiktaş'ta oynadığımdan beri kadiköyde yenildiğimizi hatırlamıyorum. :D
milan siena ya yenilmeseydi dün legalpara bana çalışıcaktı neyse bu galibiyette yeter ;)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Besiktas ezdi diye bir cumle kuran futboldan anlamiyordur.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bir gelenek oldu Beşiktaş İçin Febenin 25 maclık serisini Geseninde galiba 24 maclık serisniz yani kızlıgı bozan Hep Bizdik .....

Azizede Sadece Mactan sonra cıkıp Abuk Sabuk Acıklamalar Yapmakla Kalıyor.. ...

Kader işte

E

erotikbul

Misafir
Wederson kardeşim, bir 35 metreden.. bir de direk kornerden gol attı dün ankaragücü'ne..

Haftaya ankaraspor evinde ağırlıyor !fb'yi.

Daum'un yerinde olsam Volkan'ı hazırlardım :D Yoksa bir facia da Ankara'da olucak :D

Q

QuicK

Misafir
Angelo' Alıntı:
Besiktas ezdi diye bir cumle kuran futboldan anlamiyordur.
Bak ati'cim vermis cevabini. eg-zotikbul +1 : Iyi dosediler..

Anlamlı yanıt...
Çalımbay, tribünde açılan “Rıza efendi, iki ekmek bir süt” pankartına da şu karşılığı verdi: “Babam kapıcıydı. Fakir bir ailem vardı benim. Bunu hiç saklamadım. Ama ben İngiltere’ye gittim, kendimi iyi yetiştirdim. Bu, bazı Fenerbahçeliler’in ayıbı. Ancak bu olayı Fenerbahçe camiasına mal etmek yanlış. Şu kesin, ben hayatım boyunca kimseye yanlış yapmadım.”
Rıza efendi, iki ekmek bir süt Bu pankarti acacak kadar serefsiz olanlara az bile olmus. Helal olsun BesiktaS.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaraylılar Beşiktaşlılardan daha çok sevinmiş :) 100. yıllarında şampiyon olamama korkusu var galiba :p

Açıkçası ben hiç de üzülmedim yenildiğimize. Çünkü çok iyi oynadık. Rüştü biraz iyi olsaydı çok rahat yenerdik. Ha bi de şu var. Beşiktaşın bi şeyden korkusu yok. herhangi bi amaçları yok. Kafaları rahat. Ama fenerin önünde önemli maçlar var ve şampiyonluk için bu maçta yenilecek bi kırmızı kart yenilmekten daha kötü olabilirdi.

tabi g.s liler burda fenere laf atacaklarına sebat maçını izleselerdi buraya yazı yazacak halleri olmazdı :D

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Galatasaray'lılar daha çok sevinmiş..

Tıpkı kayseri beraberliğinde fenerlilerin bayram yaptığı gibi.

Tıpkı trabzon yenilgisinde fenerlilerin forumda açılan konunun 75 mesaja ulaşma potansiyeline destek olmaları gibi.

Galatasaray trabzona yenildi diyoruz, holey fener şampiyon diyorlar :)

Kelalaka :)

Ayrıca işin kötü yanı fbyi sıkışmış pozisyonda görüyorum, her maçtan sonra alışmıştık bir bahane bulacaklarını bu maçta

Hakem beşiktaşlı yanlısıydı deseler:

Olmayan penaltı, alakasız kırmızı kart :)

Hakem maçı 8 dk uzattı deseler:

-ki diyemezler kendileri uzatmalarda attıkları gollerle tanınır, yemesinide bileceklerdir herhalde.

Neyse 3 puanı 5 puanı geriye bırakalım da en kötüsü 9 futbolcu + 1 orjinal olmayan kaleciye sadece penaltıdan gol atıp 18 dakika gol atamamak :) + uzatmalarda gol yemek.

----
Bir Galatasaray'lı olarak tebrik ediyorum Beşiktaş'ı ;)

Q

QuicK

Misafir
Ben Galatasaray'lı degilim murat. Besiktas taraftarıda (Dedigin sekilde davrananlar) varsin serefsiz olsun. Benim umurumda degil. Besiktas'lımıyım ? Oda degil. Trabzonspor'mu ? IIh oda değil. Belkide Pendikspor :D .. Kim yenerse onu tutarım. Sadece feneri tutmam. Muahah.
Kendimi seviyorum. I Love you ben :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5