İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fethard nedir ?

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir çok sponsor bu sistemle ödeme yapmaya başladı bu sistemi bilen varmı ?

H

hibrahim

Misafir
salvador yazdığından beri kafaya taktım araştırıyorum adamlar paypal gibi bir sistem yapmışlar ama bi kendileri biliyor galiba forumlarda geçmiyor google da geçmiyor ne biçim reklam anlayışı bu nasıl para kazanacaklar anlamadım:)

sonuç
fethard bir sanal banka aynı paypal daha doğrusu e-gold gibi daha da doğrusu ikisini karışımı gibi:) kareışık oldu.. neyse adamlrın sitesi http://www.fethard.biz
v http://www.fethard.biz/faq.php burada ayrıntılı bilgi vardır ingilizce tabiki bi servis vardı adını unuttum e ile başlıyordu onun gibi kartta veriyorlar.. çeşitli yollarla fethard hesabına para yatırabiliyorsun vs..

NOT: sanırım sadece absürt sponsorlar bunu kullanıyor ve yine sanırım absürt sitesi bol olan bir şirketin açmış olduğu bir sistem tabi sanırım:)

H

hibrahim

Misafir
üye oldum bi key file olayları var üye olabilmen için geliyorum en sonunda key file i indir diyor şifreni yaz diyor yazıp indir diyince bana
Error: Password is the same as for www site
Please go back and fix errors
hatası veriryor anlamadım gitti:)

H

hibrahim

Misafir
yok yok çözdüm şifreyi girmeyince indirtiyor sonrada checkfile programı ile bi kod üretiyorsun onu sitedeki yere yazıp üyeliğini tamamlıyorsun

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı forumlarda hakkında genelde olumlu görüş bildirilmiş... Daha doğrusu olumsuz görüş bildireni yok ama daha çok debit card olarak tavsiye edilmiş. Zaten cazibesi de sanırım buradan geliyor...

H

hibrahim

Misafir
şimdi baktım da böyle hesabındaki parayı atm lerden çekebilmen için bi plastic kart yolluyorlar ama 65$ yani anlıcaınız önce para harcayacaksın sonra rahat edeceksin:)
bu arada ayhan birşeyide duymamış ol :) sanalkazanc ile uğraşmıosun heralde birkaç proje ile çıkda karşımıza yeni birşeyler öğrenelim..

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapma be ibrahim... Gerçekler bu kadar açık mı ifade edilir yaw :)
sanalkazanc ile ve diğer siteler ile ilgilenemiyorum hakikaten ama sanırım önümüzdeki 1-2 ay içerisinde sanalkazanc dahil birçok siteyi aktif yayına alacağım gibi :) Gerçi türkçe siteler için uğraşmaya değer mi değmez mi onu düşünüyorum aslına bakarsan... Tavsiyen var mı yeni içerik olarak? :)
Bu arada debit card olayı iyi aslında... Sorun uygun sponsorlarla hesabı para ile doldurmada. Dolayısı ile absürt veya değil, bu sistemle ödeme yapan sponsorlarla çalışacaksan 65$ devede kulak kalacaktır... Unutmadan belirteyim bu kartlarda, her çekişte komisyon kesilecektir (5$ kadar olabilir sanırım). Ama bu kredi kartlarının tümü için aynı aslına bakarsan... Olabildiğince seyrek ama yüklü miktarlarda çekim yapmak her zaman hayırlı yani ..

H

hibrahim

Misafir
ayhan' Alıntı:
Yapma be ibrahim... Gerçekler bu kadar açık mı ifade edilir yaw :)
sanalkazanc ile ve diğer siteler ile ilgilenemiyorum hakikaten ama sanırım önümüzdeki 1-2 ay içerisinde sanalkazanc dahil birçok siteyi aktif yayına alacağım gibi :) Gerçi türkçe siteler için uğraşmaya değer mi değmez mi onu düşünüyorum aslına bakarsan... Tavsiyen var mı yeni içerik olarak? :)
Bu arada debit card olayı iyi aslında... Sorun uygun sponsorlarla hesabı para ile doldurmada. Dolayısı ile absürt veya değil, bu sistemle ödeme yapan sponsorlarla çalışacaksan 65$ devede kulak kalacaktır... Unutmadan belirteyim bu kartlarda, her çekişte komisyon kesilecektir (5$ kadar olabilir sanırım). Ama bu kredi kartlarının tümü için aynı aslına bakarsan... Olabildiğince seyrek ama yüklü miktarlarda çekim yapmak her zaman hayırlı yani ..

bana ibrahim diye hitap eden ilk kişisin forumda saol:) hatırlarsan bi ara iyi netin para kazanma forumu olmaktan çıktığını ve artık ssadece para kazanma forumu olması gerektiğini vs.. yazmıştım ancak sen veya siteyi verdiğin admin arkadaşlar da uğraşamadı sanırım öylece kalmıştı... ama sonuçta dediğin gibi türkçe sitelerle uğraşacağın zamanın yarısını yabancı sitelerine versen 2 katını kazanırsın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5