İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

feym ol v1.0 geldi! engelsiz - otomatik arkadaş yükseltme! [videolu]

haifisch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Programın Özelliği;
Belirlediğimiz sayfada otomatik refresh yaparak durumları beğenir.
Otomatik arkadaşlık isteklerini onaylar / gizler.

programın genel özellikleri bu ikisi. ama yeteneklerini görmeniz için video çektim.
videoyu izlerseniz kafanızdaki sorular daha kolay yanıtlanır.
http://www.youtube.com/watch?v=KrZ4nqlR6Aw
programın stoğu: 15
programın Fiyatı: 10 TL

programı satacak kişiler aranıyor. son 5 kişi.
her satış başına 5 TL yi onlar alır.
ödeme yolu; PayPal

iletişim için [email protected] adresini ekleyiniz.
teşekkürler.
not: bu konu +50 mesaj olduğunda 1 saatlik deneme sürüm yayınlanacaktır!

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
arkadaslik istegi gonderiyor iyi guzel facebook bir sure sonra engel koymuyor mu

haifisch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslik istegi gonderiyor iyi guzel facebook bir sure sonra engel koymuyor mu

hayır. arkadaşlık isteği göndermiyor. arkadaşlık sayfasının duvarına yazılanları 4 saniye aralıklarla sayfayı yenileyerek beğeniyor. ve bunuda facebook'un engellemesi için baştan tüm sistemi değiştirmeleri gerekir buda imkansız gibi.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
hayır. arkadaşlık isteği göndermiyor. arkadaşlık sayfasının duvarına yazılanları 4 saniye aralıklarla sayfayı yenileyerek beğeniyor. ve bunuda facebook'un engellemesi için baştan tüm sistemi değiştirmeleri gerekir buda imkansız gibi.

anladim sayfadaki yazilari begeniyor yazi sahipleride arkadas ekliyor guzel mantik ama bunu yapan ucretsiz program zaten mevcut

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Piyasayı öldürmeyelim ama cidden bu programa bu fiyat fazla yinede iyi satışlar.

mstcnt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

keinstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fikir sahibi olarak almanızı tavsiye ederim günlük 3 k arkadaşlık isteği :))

haifisch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
program 3 kişiye satıldı, olumlu sonuçlar aldıklarını söylediler.

alikaya1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten çok güzel bir program. Hiç bir şey yapmadan bir günde binlerce arkadaşa sahip olmak bu programla mümkün. 10 Tl ye bu programı satın aldım gerçektende 10 TL ve fazlasını hakedecek bir program yapmış arkadaş tebrik ediyorum...

aragorn3535

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hem programı satın almak hem de satışını yapmak istiyorum. Pm atarmısın ?

lustral123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar basit bir programı satışa sunmanız gerçekten şaşırtıcı çünkü iddealı bir program değil olamazsa.. Bende arzu eden arkadaşlara şöyle birşey öneriyorum, şuan hali hazırda bu programı yapmış değilim fakat isteyen olursa hemen yapıp gönderebilirim.

Email : depodirin (at) gmail (nokta) com

Not : Yanlış anlaşılma olmasın, kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemem, fakat aynı şekilde kimsenin enayi yerine koyulmasını da istemeyiz.

N

nuri3778e1

Misafir
Bu kadar basit bir programı satışa sunmanız gerçekten şaşırtıcı çünkü iddealı bir program değil olamazsa.. Bende arzu eden arkadaşlara şöyle birşey öneriyorum, şuan hali hazırda bu programı yapmış değilim fakat isteyen olursa hemen yapıp gönderebilirim.

Email : depodirin (at) gmail (nokta) com

Not : Yanlış anlaşılma olmasın, kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemem, fakat aynı şekilde kimsenin enayi yerine koyulmasını da istemeyiz.

bana gönderebilir misin ?

Ekleme: bu programı almak istiyoruz ama satıcı yok ortalıkta

N

nuri3778e1

Misafir
bedava indirin ben 10 tl vericektim arkadaş saolsun bedavaya verdi. tşkkrler .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5