İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Feyyaz Kurtuluş 'tan şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alkan_6363

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
feyyaz arakadaşa logo ve banner yaptırdım. siteyi kurduktan sonra logoyu aldım 3 çeşit logo yaptı birini beğendim. logoyu istedim gönderdi ancak bir zaman sonra logunun yanlış logo olduğunu farkettim.

arkdaşa ulaştım diğer logoyu ve banneri bana göndermesini istedim. ödemeyi de yaptım. ancak arkdaş şimdi ne logomu gönderdi ne de banneri logo'da şimdi arakdaşa gerek forumdan gerek skype'ten mesaj atıyorum ancak açık olmasına rağmen cevap vermiyor. bana... ilk gün akşam gönderirim dedi tamam dedim ama günler geçti halen göndermedi. arakdaşın paramı idae etmesi yada banner ve logomu göndermesini istiyorum...

ve yaptığının cezasız kalmamasını istiyorum....

not:ödemeyi yapmadan önce hep cevap veriyordu! ödemeden sonra kesti

akn~

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuya kendisini davet ettim, dekont bilgilerini konuya dahil eder misin

alkan_6363

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Feyyaz Kurtuluş

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar bu arkadaş bana geldı logo ıstıyorum dedı pekı dedım 3 cesıt logo yaptım bırını begenıp al dedım benı 1 hafta beklettı sonra aılevı meselelerden bır sure gıremedım ıstedı logoyu gonderdı kontoru bende unutmusum hangı logo oldugunu dedım hocam bumuydu evet dedı boyutuyle en az yarım saat ugrastırdı sıteye koymak ıcın koyduk ettık aksam oldu hocam yanlıs logoyu ıstemısım dedı tamam dedım aılevı meselelerden gıremıyorum nete bı dunya ıs gelmıs pmme bakamıyorum benım skype pcde otomatık pc acılınca acılıyor yanı evde kım gırerse gırsın acılıyor ben 10 lıra yuzunden cevap vermeyecek adam degılım ayrıca bannerın parasıda odenmemıs logo basına 10 tl alıyorum konumda belırttıgım gıbı arkadasa ıstedıgı logoyu gonderıyorum banner ısını yapmıyorum... Herkesi kendiniz gibi çirkef sanıp yanlıs dusuncelere yonelmeyın 10tl ıcın ben kımseden kacacak degılım...

İstediği logo gonderıldı... Kendisinden numaramı herkese gosterdıgı ıcın sıkayetcıyım...

alkan_6363

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en az yarım saat ugrastırdı sıteye koymak ıcın koyduk ettık aksam oldu hocam yanlıs logoyu ıstemısım dedı tamam dedım aılevı meselelerden gıremıyorum
Kendisinden numaramı herkese gosterdıgı ıcın sıkayetcıyım...

şimdi logo gönderimi nasıl yapılır arakdaşlar... psd dosyasıyla birlikte gönderilicek değil mi? boyutu da ayalarmak zorundasın bana gönderdiğin büyük boyutlu logoyu nere koyayım?
arakdaşa yanlış logoyu ve banner gönderdiğini söyledim tamam dedi akşam yapayım dedi... skype konuşmalrında hepsi var!

akşam oldu dönmedi? günler geçti dönmedi? kaç gün mesaj attım dönmedi?
para alındıktan sonra iletişim kesildi!

numara işini de moderator makbuz istedi verdim... eğer numarayı da kapatsaydım... dekontun ne anlamı kalacaktı! bir belge niteliğinde olacak mı?

arkdaş şimdi bana logoyu gönderdi psd siyle?
diğer gönderimler hızlı resim aracılığıyla gönderilmişti...

logo şikayetinden vazgeçtim ancak kendisinin kulanıdığı çirkef vs aşağılayıcı kelimelerinden şikayetçiyim...

Feyyaz Kurtuluş

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sızden boyut ıstedıgımde kafanıza gore yapın dedınız bı boyut verdınız yaptım odemeye gelınce hergun yarın gonderıcem yarın gonderıcem dedınız benım skype konusmalarımda mevcut ben sıze logo bumu dedım evet dedınız ayarladım gonderdım tmmdır guzel oldu dedınız sonra karısıklık olmus aılevı meselelerden gıremedıgımı sıze soylemıstım gıremedım...

Banner konusuna gelınce Ben konumda banner logo facebook kapak hareketlı banner 10 tl dıyorum sız kafanıza gore anlayıp banne+logo 10 tl anlamıssınız o benım sorunum degıl sızın sorununuz ucretını gondermedıgınız bıseyı nasıl ısteyebılıyorsunuz ?

Numara konusuna gelınce hıcbır neden hıcbır kımse bu ıyınetın sahıbı bıle olsa benım numaramı herkese gosteremezsiniz numaram kalkmazsa şikayetçi olacagım sizden... Gereken yapılmazsa aynı mağduriyeti yaşatacağımdan şüpheniz olmasın...

alkan_6363

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boyutun kafanıza göre yapın diye birşeyi mi var? boyutu size söylmeiştim... şimdi herşeyi geçin... ailevi sorunlarınız benim sorunlarım değil..
size site daha kurulmadığı için logoyu beklettiği kaç kere özür dileyerek söyledim...
logoyu aldım parasını hemen gönderdim. sonra baba dedim birde banner olacaktı dedim, s,z banner varmıydı dı dedidiniz var dedim... tamam hallederiz dedin.. ondan sonra ses seda kesildi... isterseniz skype konuşmalarını koyalım buraya..

moderator tekrar söylüyorum aşağılayıcı sözlerindne şikayetçiyim çirkef vs sözlerinden

ha birde numara işine gelince senin numara zaten konun altında yazmışsın!
http://forum.iyinet.com/ucretli-tasarim-isleri/235892-banner-logo-10-ytl.html

madem iş buraya kadar geldi... buyrun skype görüşmleerimizin bır kısmı!

[23.08.2013 16:41:42] Ahmet ALKAN: teşekkür... emeğinize sağlık
[23.08.2013 17:09:56] Ahmet ALKAN: KONTOR GELDİ Mİ BABA
[23.08.2013 17:19:38] Ahmet ALKAN: abi geldi mi kontor
[23.08.2013 18:05:43] Feyyaz KURTULUŞ: Hocam
[23.08.2013 18:05:49] Feyyaz KURTULUŞ: ne yapılacaktı baska
[23.08.2013 18:08:27] Ahmet ALKAN: Reklam verin diye bağlantı yapılacaktı
[23.08.2013 18:08:40] Feyyaz KURTULUŞ: boyut ?
[23.08.2013 18:08:45] Feyyaz KURTULUŞ: 468 68 ?
[23.08.2013 18:08:48] Ahmet ALKAN: 970x90 mı 970x70 mı demiştim
[23.08.2013 18:09:06] Feyyaz KURTULUŞ: nereye koyacaksın o kadar buyuk bannerı ?
[23.08.2013 18:09:22] Feyyaz KURTULUŞ: benım ıcın farketmez ama cok buyuk sankı
[23.08.2013 18:09:24] Ahmet ALKAN: Slider yokmu hemen üstünde
[23.08.2013 18:09:35] Ahmet ALKAN: Bir dk bakayım
[23.08.2013 18:13:50] Ahmet ALKAN: Baba 468x60 boyutunda olsun
[23.08.2013 18:14:11] Ahmet ALKAN: Sitemize reklam verin filan yazalım

arkdaş özür dilemek yerine hakaret ettiği için şimdi ondan banneri de istiyorum...

Feyyaz Kurtuluş

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben banner yapalım dedim evet ama ücret ? siz yanlış anlamışsınız diye size banner yapmak zorundamıyım ?

Ayrıca konusmaların tumunu koy boyle ısıne gelen yerlerı degıl...

Artık bişey yazmıyorum size bannerde yapmıyorum ücretini verirsenizde sizle çalışmak istemiyorum Logonuzu gonderdım benım acımdan konu kapanmıstı beklettım dogru ama sız yanlıs anladınız dıye beklettım ben sıze bannerde yapayım logoda yapayım 10tl demedım oldu bıde facebook kapak yapayım ? yada websitenizi komple kurayım ?

Logo basına 10 tl gayet acık yazdım banner, logo ,facebook kapak 10 tl... Siz oradaki virgülü + olarak anlamıssınız bu benım problemım degıl logonuzu gonderdım dıger logoyu kullanmanızı ıstemıyorum sızden 1ini secın gondereyım dedım 2sınıde almıs oldunuz...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Her ikinizde skype konuşmaları var demişsiniz. Ama zahmet edip koymamışsınız. Arada bir yanlış anlaşılma olmuş anladığım kadarıyla. Ücret ve logo yerine ulaştıysa sorun kalmamıitır. Konuyu kapatıyorum. Bundan sonra birbirinize karşı daha anlayışlı ve saygılı olmaya çalışın. Rakamın küçük yada büyük olması önemli değil. Önemli olan, helallik alarak işi bitirmek. Her iki tarafa geçmiş olsun.

Şu an için iki tarafada cezai işlem uygulamıyorum. Konu 24 saat sonra silinecektir. Eğer unutursak konuyu silinmesi için rapor edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5