İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ffmpeg ve diğerleri ücretle yükletilecek

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4,5 aydır vshare video scriptini kullanıyordum, yabancı bir adama ücreti karşılığında ffmpeg ve diğer server gereksinimlerini yüklettim.. Kullandığım video scriptinin üst versiyonları çıktı ve bende yükselttim.. Ancak nerden yükselttim :) bu ffmpeg ve diğerleri çalışmaz oldu...

Tabi bu adama tekrar ulaşmak istedim ancak adam piyasada yok, tüm yükleme ayrıntılarını araştıra araştıra öğrendim ancak bu ffmpeg-php yi yüklerken ./configure olayında alttaki hatayı veriyor :

checking for gawk... gawk
checking for ffmpeg support... yes, shared
checking for ffmpeg headers... configure: error: ffmpeg headers not found. Make sure you've built ffmpeg as shared libs using the --enable-shared option

Sonra make ve make install yapmaya çalışıyorum "No targets specified and no makefile found. Stop." hatasını veriyor..

Evet ücreti karşılığında bu video eklentilerini dreamhosttaki hesabıma ücreti karşılığında tekrar yükletmek istiyorum.. Yoksa kafayı sıyırıcam..

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda wp üzerine video modulü yazan ve satan bir arkadaşımız olucak kendisi yanlış hatırlamıyorsam ücret karşılığı bu kurulumuda yapıyordu.. ona ulaşmayı deneyin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5