İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fiber optik kablo koptu

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marmaradakiler sağlam ama ankara ümitköy de koparmayı başardıla :( onları alkışlarken bütün iyi dileklerimle(!) kulaklarını çınlatıyorum...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ALLAH sabır versin kardeş... Marmaradakilere bi nebze belki olur kopma ihtimali vardır diyorum ama böle dümdüz yerlerde nasıl kopar eder aklım bir türlü almıyor... 99 senesinde fatih üniversitesinin fiber kablolarını çekmiştim o zaman 600 metrelik kabloyu kırmıştım bende ama çok uğraşmıştım kırmak için metresi o zamanlar 12 dolardı.... o kablonun kopması yada kırılması vs imkansız gibi birşey ya kaç kat koruma var üzerinde kesin biri bi çomak sokmuştur..

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ankara ümitköy ttarafında müthiş bir altyapı çalışması var. Ama gel gör ki bir yandan yaparken bir yandan da bozuyorlar.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hergün kablo koparmı ya böyle saçma bişey nasıl oluyor anlamıyorum zaten 3kuruşluk bağlantımız var onuda adam gibi bağlanamıyoruz.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zonguldak(kozlu) da sorunlu.. Çok kötü bişey hız mız bile istemiyoruz hizmeti verseler yeter ya.. (5 aydır bekleniyor..)

E

echo

Misafir
ben şahsen inanmıyorum kabloların koptuğuna ve bugüne kadar hiç kopan kabloyu yapmak için başlatılan bi çalışma veya resim görmedim.

başka bişey varmış gibi geliyor bana?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo' Alıntı:
ben şahsen inanmıyorum kabloların koptuğuna ve bugüne kadar hiç kopan kabloyu yapmak için başlatılan bi çalışma veya resim görmedim.

başka bişey varmış gibi geliyor bana?

Bir ara tt elemanı ıslanan çoraplarını güç kaynağının üzerine koyarak kurutmaya çalışması sorunucu yurt içindeki bütün internet bağlatılarının saatlerce kesilmesine yol açmıştı. :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alışkanlık yaptı hep kopuyor... :( olcak ya ben ümitliyim iyi günler yakın şöyle 2050-2060 yıllarında bizimde dehşetül vahşet internet hızına ulaşmış ADSL bağlantımız olucak... inşallah amin

M

mfk_1868

Misafir
bende neden internet gidip geliyo diyodum :D
arkadasları tebrik edip basarılarının devamını diliyorum:)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zbahadir' Alıntı:
Bir ara tt elemanı ıslanan çoraplarını güç kaynağının üzerine koyarak kurutmaya çalışması sorunucu yurt içindeki bütün internet bağlatılarının saatlerce kesilmesine yol açmıştı.
Bir aralar internet kokuyordu zaten :p

Hatta ona bağlantı koptu değilde, bağlantı koktu falan diye açıklama yapmışlardı.:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5