İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fiber Türkiye com/net/org Çekilişi + Hostta veriyoruz yanında

attack red

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[size=large][align=center]Fiber Türkiye[/align][/size]

Merhaba ben Fiber Türkiye'nin kurucusuyum.Sitemizi yeni açmamızın şerefine ve üye çekmeye çalıştığımız için bir yarışma yapıyoruz.

Bilgiler :

Yarışma çekiliş şeklinde olacaktır.
Herkes 1 defa katılabilecektir.
Kazanan kişi kesinlikle ortadan kaybolmayacaktır.Aksi taktirde ödülü iptal edilir.

Ne Yarışmasıdır?

Çekilişle alan adı dağıtım yarışmasıdır.
.com/net/org alan adı seçme hakları vardır.Yanlız birini sadece.
+Bir adet 1 yıllık hosting hediye ediyoruz.(Özellikler belli değildir)

Nasıl Katılabilecekler

Hemen açıklıyorum.
Kod:
forum.fiberturkiye.com
Yukarıda verdiğim siteye üye oluyorsunuz ilk olarak.
Daha sonra forumdaki kategorilerden uzmanı olduğunuz alanlarda toplam 15 adet konu açıyorsunuz + bir kereye mahsus bir adet sosyal ağda paylaşıyorsunuz.
Yapmanız gerekenler bunlardır.Bunları yapanlar daha sonra forumda ve blog da açılacak konularda katılımcıların ismi yayınlanacaktır.

Duyuru

Lütfen kimse bana yok bana verirsen böyle yok şöyle diye mesaj atmasın katılımlarını iptal ederim.
Şu anda forumda konumuz açık değildir.Açılınca link eklenecektir.

Başvuru Adresi ve Konu açılacak site
Kod:
www.forum.fiberturkiye.com

Yarışma 17.09.2013-01.01.2014 de son bulur.Kazanacak kişi sayısı 1 verilecek ödül domain+hosting.

Yeterince açıklayıcı olmuşumdur her halde telefondan bu kadar yazabildim bilgisayarıma geçince foruma ve blogada konular açılacaktır.

Bunu fazla bulan olurlar 15 konuya domain+hosting veren yarışma bulursanız onada katılabilirsiniz.Bizde burada iş yapıyoruz ve babamızın hayrına değil.

unutmayın bana verirmisin diye mesaj atan katılamaz ip engel veririm yarışma bitene kadar.

[align=center]
logo.png
[/align]

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Site tanıtımı için ufak bir hediye değil mi bu ?
Gerçi şuana kadar başvuru da geldi mi bilmiyorum fakat..
Siteye ve çekilişe katılım için en az 5 kişiye domain verin ki katılım sayısı artsın :)

attack red

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee full site veriyoruz yeni açılışımızın şerefine eğer katılım artarsa her 3-4 aya bir yarışma planımız var

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha 17 si değil ama ben şimdiden 15 konuyu tamamlasam ? illa 17 sinimi beklemem konuları açmam için?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5