İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fifa 07'de Türkiye ligi olacak!

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fifa 07 oyununda Turkcell Super Ligi'nin de olacağını bilen arkadaşlar vardır, fakat bilmeyenler için söyleyelim dedim.

http://www.gamend.net/trailer.asp?tid=21

Buradaki videoda birkaç saniye geçtiğinde liglerin logosunu göreceksiniz, 3. sıra ve soldan 2. yerde logomuzu göreceksiniz.

Orjinal olarak Türkiye ligini oynayabilecek olmamız çok iyi, FIFA bu yıl Türkiye'deki satış oranlarını bayağı genişleteceğe benziyor. Mesela ben FIFA 2002'den sonra oyunu almadım. Oynadım ama CD'sini almadım, başka yerlerde birkaç kez oynamıştım. Fakat bu kez sırf Türk ligi için almayı planlıyorum.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya satıs hep oluyor zaten dostlar ıstanbuldakı satıs tum tr ye yeter sızın hıc suphenız olmasın adamların keyfı bu ıstedıklerı kadar satısa gore desınler oyun takımlara ve ff larına hangısıne az para yedırıyorsa onu eklıyordur ...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün demosunu oynadım çok güzel bence bende satın almayı düşünüyorum.

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayal kırıklığı

Fenerbahçe'de Edu ve Deivid yok.

Oyun şu anda elimde.

ahmetiyk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyun 2.8 gb korsan piyasasına düştümü bilmiyorum ama ben netten indiriyorum 9 parça halinde...

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linki P.M'le atar mısınız boşuna çekmeyelim demoyu.Zaten %93 olmuş ama..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben buldum rahat rahat googleda 2. sayfa zaten :D 50*55 mb onlar da 9 part

U

umurcan

Misafir
herşey güzel ama 3 gb kota var :)
bunun uha lısı filen yokmu küçültülmüşü

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oyunu gidip almaya üşendim, Türkiye ligi'ni oynamış olanlar birkaç screenshot çekip buraya yükleyebilir mi acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5