İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FİFA 2003 Sorun

M

moy

Misafir
Merhabalar,

Fifanın bütün serilerini bilgisayarımda rahatça oynayabiliyorum. Fakat Fifa 2003' ü bir türlü açamadım.. Sorun Cd de olabilir diye ikinci bir cd aldım. Diğer cd hiç açmıyordu oyunu. Bu Cd de ise açağıda ki gibi bir hata veriyor.
" FIFA 2003 requires hardware graphics acceleration " ne demek bu simdi ? anlayan var mı arkadaşlar ? Sırf bu yüzden ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum. Bilemiyorum bundan öncekileri açtıysa bunu açmalı diye düşünüyorum bir yandan....

AMD - 800 Mhz
256 MB Ram

Ekran KARTIM NVIDIA RIVA TNT2 Model 64 ( GALİBA 16 MB )

Sorun Bilgisayarda mı ? CD' de mi ? Yoksa bende mi ? :)

Saygılar...

S

SiyahBeyaz

Misafir
bence sorun sisteminde. büyük olasılıkla ekran kartında.
çalışmamasının nedeni budur.

C

cixyns

Misafir
yha aynı sorun bendede oluo...:/ ekran kartıyla ne alaka yha 128 mb ati radeon ekran kartım var misgibi ama bendede o hatayı verıo?nedennnnnnnn

K

Kayıtsız Üye

Misafir
tello

bendede aynı sorun var hangi oynu yüklesem aynı sorun ben program files bişe silmiştim içi boş die oda en önemli şeymiş oyunların açılmasını sağlıyormuş

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hardware Accelaration ayarını
Masaüstünde sağ tıkla -> Özellikler -> Ayarlar -> Gelişmiş -> Sorun Gider kısmından yapabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5