İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fifa 2005

W

Whiteen

Misafir
Arkadaşlar fifa 2005 çıktı sizin yorumlarınız neler? Ben şahsen beyendim ama koşma tuşunu bulamadım kontrollerde Z diyor ama basıyorum basıyorum koşmuyor onun haricinde iyi.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla ben beğenmedim ya... hiç güzel yapmamışlar. bence hiç gerçekçi değil...

C

chemeng

Misafir
bildiğim kadarıyla E tuşu olması lazım. Z tuşunu duymadım...

M

Maracana

Misafir
ue ea sportu anlamıyorum.karşılarında futbol adına bir şaheser varken(pes) ve fifa 2004 hiç tutulmamasına rağmen hala aynı tarzda futbol oyunu yapılırmı.bir futbol oyunu bu kadar mı az geliştirilir bir yıl içerisinde.bana göre berbat bir oyun tabi pes3'e göre(daha bunun pes4 ü var).artık ea sprotunda futbol oyununda baştan aşağı bir yenilik yapması gerekiyor.yoksa pes varken fifanın esamesi bile okunmaz.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Fifa 2003 çok güzeldi, sonra bozdular :)

Bu arada Whiteen , eğer Z tuşu diyorsa ona uzun süre basılı tut. Örneğin 2004 'de E tuşu idi, ama uzun basman lazımdı. Onun gibi bişey olabilir.

phuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle yaramaz.. pes 4 un yanında "0"

H

heredot84

Misafir
2004e göre cok az değişiklik var hiç yapmasalarda olurmuş yani.inşallah seneye birşeyler yaparlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5