İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fikir ÜCRETSİZ!?!

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aklıma birşey geldi bilmiyorum kimse düşündümü bunu ama ben şuan uğraşamayacağım için yazıyorum. MAKSAT PAYLAŞIM OLSUN. Google adsense bildiğiniz gibi kendi reklamlarını çıkarıyor içerikle alakalı reklam bulamayınca. En hızlı koşan kuş gibi. Bunları içeren bir site yaparsanız çok hit toplarsınız. Zaten 15bin sonuç buluyor 2 kere yan yana yazmak 1. sıraya koyar sizi. Umarım faydası olur.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bi nokta yakalamışsın gerçekten tebrikler. çok fazla getirisi olmaz belki ama fikir gayet iyi.. göndermede güzel :)

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fikir Güzel ama sıkıldı millet eminim google da sıkılmıştır her an değişir onlar sitenize bence o konular hakkında bilgi koysanız yada başlık açsanız daha mantıklı..

www.ayaikinciayakbasan.com zuhzuhauzhauzhzuh

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha önce çoktan yapıldı onlar çogu site tarafıdan .
hatta biri süperdi
adam geyiklerle doldurmuştu.en azından tıklayıp gelenleri eglendiriyordu :p

B

Bedavalar-Net

Misafir
Zaten yancebim.com yapiyordu :) Ben bi bakayim demistim kimler uyanik,arama yaptirdim genel hizmet reklamlarini yancebim.com u görmüstüm birinci sirada.Helal dedim,gercekten takdir ettim.

selamlar

L

linguriaman

Misafir
Benim adsense hiçbir şey göstermiyor gösterecek reklam bulamayınca. :)

L

linguriaman

Misafir
Evet boş sayfa ayarını kullanıyorum. Özellikle bir sayfada bir kaç adsense birden kullanıyorsanız çok işe yarıyor. Adsense reklam gösteremediği zaman sayfanın yapısı da bozulmuyor, boşluk fln da oluşmuyor. Mesela şu forumda:
http://www.online-web-design-course.com/forum

Normalde 3 tane adsense var. 1 sağ üstteki banner, 1 üst leaderboard ve 1 tane de footer leaderboard. Ama gösterecek reklam yoksa leaderboardlar görünmüyor, onların yerine sayfanın içeriği görünüyor :)

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar önceden bu yolla çok iyi hit geliyordu ama artık gelmiyor. Bence aynı yöntemi eng sitelerde çıkan alternatif reklamlar için yapın. Türkiyede çıkan alternatif reklamlar çok az sınırlı ama yabancı sitelerde çıkan alternatif reklamlar çok fazla. Benden söylemesi. :cool:
Ayrıca google alternatif reklamları sayfası yerine yine google adsense reklamını koymayı deneyin :eek: Belgi hiç alternatif reklam çıkmaz :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5