İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fikir verin :)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar össye hazırlanıyorum stresten öldüm gittim ya bi fikir verin arkadaşlar napayım ya :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bu son aylar çok çalışsanda hiç çalışmasanda stres olacaksın, kurtuluşun yok :) gelecek kaygısı garip birşey bırakmıyor yakayı.

ben son aylarda eve pek durmazdım. genelde dolaşırdım. iyi geliyordu. :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
arkadaşlar össye hazırlanıyorum stresten öldüm gittim ya bi fikir verin arkadaşlar napayım ya :)

Kendi kendini motive edeceksin. İstersen rahatlamak için sahile çık, kafan sınavda olduktan sonra boş. Kafanda şunun mahkemesini yapacaksın "ben çalıştım kardeşim, ne korkucakmışım ki!"

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kafanı bol bol soğuk suya sok. şahsen stresin dağılıcağından eminim. Ama kafayı üşütme ihtimalide var tabi:)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bir de bu aralar çok felaket oldu dershaneler konuları yetiştiremicek günde 1 dersten 2-3 konu bitiriyoruz abartıyolar iyice

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bol bol erik elma meyveleri ye sıkıntıya iyi gelişyormuş öyle duymuştum :))))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5