İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fikirler

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, kendim uygulamaya başladım ama herkesin kısmetini Allah verirmiş diyerek yaptıklarımı sizlerede önermek istiyorum. Belki çok arkadaş başladı, yada biliyor yinede demeden geçemiyecegim...

Kurban bayramına az kaldı hepimizde googe ads reklamları mevcut ve o sıra reklam verenler bayram için reklam çıkartcaklardır tık ve ücret farklı olur neyse farklı olur derseniz?

Alışveriş ile içerik oluşturun bayan giyim moda, bayram biletleri tatil ile içerik bayaram için gidebilceginiz tatil bölgeleri bayram alışverişleri yani bayrama özel içerikler düşünün içerik oluşturun google okur ve adense bayram öncesi ve bayram bitene kadar iyi kazandırmış olcak.

2/ Yeni yıl geliyor aralarında fark yok yine alışveriş içerikleri oluşturcaksınız.
Yeni yılda hangi eglence mekanları, yeni yıl için bayanlara kıyafetleri yazılı ve resimli şekilde modayı giyebilcekleri giyim ürünlerini tanıtın, eglence yerleri, yeni yılda tatil bölgeleri, yeni yılın biletleri için yazı ve bilet satış sitelerini toplayın sitenizde kolaylık verin kullanıcıya googlede farkı anlıyacaktır ve yeni yıl ile alış veriş ve ilgili herşey ads reklamlarında çıkacaktır.

Birde herkes de hemen hemen vardır yeni yıl ve kurban bayramı mesajları, kutlama mesaj ve ekartları klasişktir ama bunuda ek olarak belirtmek istedim artık geri gelen konular size aittir.

Ve unutmayın hit gelcektir bu hit tek google ads reklamından kazandırmıyacak banner reklamlarınızdan da kazandırcaktır.

Yalnız içerikleri benzer etmeyin ederseniz kimse kazanamaz burdaki fikirlerim hepimizin kazanması kurnazlık edipde içeriklerimizi almamaktır.

Umarım herkesin kısmetini Allah verir diye düşündügüm fikrim hepimize faydalı olur ve kazanırsınız.

Edit:
3/ Yeni yıl milli piyango bilet sonuçları ve biletleri bunu kesin ve kesin ekleyin sitenize çok büyük hit getirmektedir. Milli piyango sonuçlarını sizin web sayfanızda frameyle çıkartın.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunların geneli yapılacak ve birçok webmastarın şu ara düşündügü uygulamaya geçirmek istediği şeyler ece.
Yılbaşı yaklaşıyor yılbaşına özel site yapayım yada
Bayram yaklaşıyor bayrama özel site yapayım yada
kandil var kandil için site yapayım yada
sevgililer günü var sevgililer gününe özel site yapayım felan bunlar bence olacak şeyler degil, kısa süreli kazanclar saglayabilirsin ama bunu en yakın özel gün icin degilde ondan sonraki o özel günleri düşünerek te güncelleyerek, geliştirerek, o konulara yönelmis insanların aklına kazımak o siteyi önemli olan.

Ama dedigin gibi geçici bir kazanc kapısı olacak bir uygulama.
teşekkürler

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bunları yaptıktan sonra bide google aramalarında üst sıralarda çıkarsanız çok kazanırsınız.Mesela ben facebooku türkçeleştirmekle ilgili site açtım facebook türkçe ile ilgili kelimelerde hep ilklerde çıktığım için 3 haftada tam 367 kişiye firefox indirttim.Günde rahat 15-20 kişiye indirtiyorum..Bi aralar hatta günde 35-40 kişiye indirttiğim bile oluyodu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5