İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fikriniz nedir?

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaslar elimde olan oleey.net alan adinin üzerinde komple bir degisiklik yapacagim ama nasil bir sey yapsam ne hakkinda, hangi konulara yönelsem diye düsünüyorum. Sizler bana yardimci olursaniz cok sevinirim.

Acaba bu isimle hangi konu(lara) yöneleyim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Spor olabilir, legalpara olabilir yada oyun olabilir.Benim aklıma gelenler bunlar..Ama tavsiyem legalpara üzerine yoğunlaşmanız..

R

RadoyNet

Misafir
iddia için çok ideal bir domain hocam. ama basit iddia siteleri gibi değilde farklı bir düşünce tarzı ile yola çıkarsanız iyi bir geri dönüş alabilirsiniz.

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iddia için çok ideal bir domain hocam. ama basit iddia siteleri gibi değilde farklı bir düşünce tarzı ile yola çıkarsanız iyi bir geri dönüş alabilirsiniz.

Konuyu acabilirseniz biraz daha sevinirim. Ayrica legalpara sektörü icin cok fazla var olan internet sitesi yok mu yer edinmek oldukca zor olur diye düsündüm ben.

R

RadoyNet

Misafir
Konuyu acabilirseniz biraz daha sevinirim. Ayrica legalpara sektörü icin cok fazla var olan internet sitesi yok mu yer edinmek oldukca zor olur diye düsündüm ben.

eğer bir şirket ile vs anlaşma sağnalabilirse iyi birşey olabilir hocam.

bunun dışında: oleey.net , örneğin insanların sevinçlerini paylaşabilecekleri twitter tarzı bir sistem olaibilir.

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Baska fikri olan arkadas var mi? Ayrica legalpara konusunu düsünüyorum, birde özgün icerikli bir bloga dönüstürmeyi de düsünüyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Insights aracı oyun kategorisi ile ilişkilendirmiş.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
eğer bir şirket ile vs anlaşma sağnalabilirse iyi birşey olabilir hocam.

bunun dışında: oleey.net , örneğin insanların sevinçlerini paylaşabilecekleri twitter tarzı bir sistem olaibilir.

bence de ekolnet'in ikinci söylediği daha mantıklı.

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Özgün iceriklerle hazirlanmis bir teknoloji, internet üzerine bir site düsünüyorum simdilik en mantilisi bu gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi