İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fikrinizi alabilir miyim ?

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi sağlık sitesi yapsam iş yapar mı sizce.öneri veya fikirlerinizi almak istiyorum.güzel bi domain buldumda :p hatta aldım bile. :D

F

fenerli

Misafir
sağlık konusunda bir site yaparken bence doktor veya doktorlarla birlikte olmalı, bu konu internetten başka siteleri referans kabul ederek veya bir kitabı elimize alıp yazacağımız bir konu değil, bence kesinlikle konu uzmanları olmalı diye düşünüyorum, hatta bu tür siteler için doktorları özendirmek lazım.

www.iyi.web.tr

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş yhaptıktan sonra herşey olur olmucak diye bi kanun yok yeterki sağlam ve geniş yaparsan neden tutmasın... Arkadaşımız demişkidoktorlarla birlikte olmalı ben katılmıyorum. Bir sağlık kitabı aldığında oradkailerini sitende yayınladıkca doktora değil geniş sağlık konularına ziyaretci gelir diye düşünüyorum..

İŞİ BİLİCEKSİN İŞTEN KAÇMICAKSIN!...

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam ozaman hemen scriptlerden birini değiştirip koyulayım ben işin başına.bide doktor falan kafalayabilirsek tamam ozaman :D

F

fenerli

Misafir
komsunet' Alıntı:
Bir sağlık kitabı aldığında oradkailerini sitende yayınladıkca doktora değil geniş sağlık konularına ziyaretci gelir diye düşünüyorum..

Sağlık kitabı sınıfına giren kitapların en azından kontrolü açısından(bu ülkede sadece para kazanmak içinde kitaplar yazılıyor) bir uzman lazım, ve tüm bilimlerde olduğu gibi tıp da sürekli değişiklikler oluyor, kendimden örnek vereyim, içtiğim bir şurup vardı bu şurup şimdi üretimden kaldırıldı ve zararlı bulundu, doktorla dirsek teması yapılmasını istememin sebebi ziyaretçilerin sağlık soruları yanıtlansın diye değil, bu çok daha komplike bir çalışma ister, siteye konulacak sağlık bilgilerinin doğrulunun onaylanması açısından olmalı diye düşünüyorum.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak bu güzel bi fikir.haydar dümen tarzı birini koydukmu siteye tamam oldu bu iş :D şaka bi yana arkadaşın fikir iyi bir fikir aslında

T

turkgenc

Misafir
zis' Alıntı:
bi sağlık sitesi yapsam iş yapar mı sizce.öneri veya fikirlerinizi almak istiyorum.güzel bi domain buldumda :p hatta aldım bile. :D

bence o saglik sitesini acip ozellikle kadin sagligi uzerinde durursan normal bir saglik sitesinden daha fazla ziyaret alirsin.

basarilar ;)

G

Geveze.at

Misafir
eger bir dr bulursan süper is yapar. Isim yaptikan sonrada zaten diger doktorlar takilirlar.
Ismi register ettiysen bizimle paylasir misn? :)

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3-5 güne kalmaz açacam zaten ozaman yazcam :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi