İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Filistine Yardım kesildi...

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Filistine Büyük yardım severliğiyle tanınan guzelmekan.com Filistine yardımı kesmiş sanırım:D

Artık reklamların üzerinde;
Google Reklamlarına Tıklayınız ( HERKEZİ KENDİNİZ GİBİ SANMAYIN )
yazıyor...

Hiç olmazsa önceki gibi hileye hile katmadığı için arkadaşı tebrik ediyorum :D ve şunu soruyom parantez içiyle vurgulanmış "( HERKEZİ KENDİNİZ GİBİ SANMAYIN )" ile ne demek istemiş ki?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belkide cevap vermek istediği için gelmek istiyor.. ??

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba Arkadaşlarim Ben Ne Kadar Savunma yaparsam Yapayım Biliyorumki inanmıyacaksınız bana Ama Sizi gibi Tecrübeli insanlar bence Bu Gibi Yorumlar Yapmamalıydılar En Azından Biri Gelip Msnde Veya Başka Bir Şekilde bana BiLdirebilirdi Uyarabilirdi Değilmi Evet Ben Filistine Yardım Edeceğim Bunun Üzerinede Yemin Ettim Bunuda iLk Ablamın Bana Söylemesiyle BaŞLAdım web Tasarımda Çok iyi Olduğum Söylenemez Ama Gayet iyiyim Kendime Yetecek Kadar Lise3 e gidiyorum Bilgisayar Programcılığı Okuyorum 1989 istanbuL Doğumluyum. Hakkımda Bir Çok Konuşmalar Oldu (Adi,Şerefsiz,Hırsız vs. Vs) Peki Bunlar Neye Dayanılarak Söylendi ??? Bir BiLsem Bunu Başka Kişiler Tarafından Yapılsa CahiL insanlar Tarafindan Yapılsaydi içim Yanmiyacakti. ama bunu biLen Arkadaşlarım Tarafından Yapılması Beni Gerçekten Üzdü ve Biraz da Düşündürdü. Ne Yalan Söyliyeyim Üzüldümde Yani. Hakkımda Çıkan Dedikodular Beni Üzmedi Gerçekten Ben Sadece Böyle insanların Sadece Bir Konuya Uyması Beni Üzdü. Evet Filistine Yine Yardım Edeceğim Gelecek iLk Paramı DenizFenerine Bağışlıyacağım Ve And Olsunki Dekontumu Bu Sitede YayınLıyacağım Lütfen birdaha Yargı Yaparken Bunun Ön Yargısı Olmasin Rica Ediyorum.

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir yardım kuruluşuna yardım etmen gerçekten güzel ve desteklediğimiz bir davranış.Ama bu tip şeylere çok rastladığımız ve haksız kazanç elde edip internet reklamcılığına zarar vermesi de kötü bir olay...
Ayrıca sen nekadar Deniz Fenerine veya başka bir yere yardım edecek olsanda bunu oraya yazman Google kurallarına da etiğede aykırı bir durumdur.
Hakkımda Bir Çok Konuşmalar Oldu (Adi,Şerefsiz,Hırsız vs. Vs) Peki Bunlar Neye Dayanılarak Söylendi ???
Bunlar insanların yardım duygularını istismar ettiğin düşünülerek söylendi...
Ama hatanı anlamana gelip açıklama yapmana gerçekten çok sevindim.
Umarım bundan sonraki yaşamında çok kazanır ve insanlara yardım edersin... :)

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Teşekkür Ederim Arkadaşım Ben Yanlız Bu Konuşmadan sonra Cok Rahat Olmak isTiyorum O Bana O LafLari Kullananlarin Bu Mesajımdan Haberdar Olmasini iStiyorum Bakin And içtim iLk Gelecek PArayla O Dekont u Burada yayınlıyacağım Zaten Daha Önce Denizfenerine Ben Bu Şeyden dolayı Böyle LafLar cıkacağını Düşünerek Demiştim Sitem Size Yardımda Bulunacak Böyle Böyle BirŞey Mümkün olurmu. Onlarda Parayi Yatirdiğimda Dekont u Ana Sayfada Yayınlayacağımı Söylediler. Bende Oke Dedim Ve Başıma Bunlar GeLdi.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Linux robin hoodculuk oynamak ne Allah katında ne de yasalarda hoş görülen birşey değil.

O adamlar geri dönüş olsun diye oraya reklam veriyorlar, yardımda bulunmak için değil.

Dişinden tırnağından biriktirip bi e-ticaret sitesi açıp sermayenin önemli bir kısmını reklam için kullandığını ve bazı hileciler sayesinde bu duruma düştüğünü düşün..

Ben şimdi sokağa çıkıp gasp etsem milleti, sonrada bu paraları camii'ye bağışlasam ne anlamı kalır bunun..

Hile yapmana birşey demiyorum, o benim sorunum değil ama hile yapıp insanları sömürmek ve iki tarafıda kandırarak amacına ulaşamassın. Belki para kazanırsın ama insanları sömürerek kazanırsın ki buradaki bir çok kişi insani duygular ve korktuğu değerler yüzünden trilyoner olmuyor.. Yoksa kandırılacak çok vatandaş var ülkemizde, ben bugün çıkıp boğaz köprüsünü en az 20 kere satar milyarder olurum ama kazın ayağı öyle değil işte dostum..

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Kardeş bana eğer onun için para gelecekse hiç geLmesin ben bunun öbür tarafınıda düşünüyorum. hala neden anlamak istemiyorsunuz ? iyi niyetimi kullanarak böyle birşey yaptim ne bileyim bunların başıma geleceğini. neyse artık öyle birşey kalmadı kaldırdım. ama keske biri madem bu kadar iyiler biri gelip uyarsaydi en azından. diyeceğim birşey yok.

blink bu arada beni hırsızlıkla sucluyorsun bişi demiyorum... ben bütün açıklamamı yaptım. ama anlaşılmadım sanırım.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Seni hırsızlıkla falan suçlamadım, dediğin şeye örnek verdim.
Kaldırıp kaldırmaman senin insiyatifinde, öbür tarafı düşünüp düşünmemek te.
Ben sadece kendi yorumumu yaptım kardeş.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Umarım doğruyu yanlışı kendin bulabilirsin bundan sonra. Hep birileri gösterirse bunu sana ilerde çoksorun yaşarsın.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Seni hırsızlıkla falan suçlamadım, dediğin şeye örnek verdim.
Kaldırıp kaldırmaman senin insiyatifinde, öbür tarafı düşünüp düşünmemek te.
Ben sadece kendi yorumumu yaptım kardeş.

ben kimseye kişisel olarak birşey demedim sadece burda şahsıma söylenen sözlere cevap verdim umarım kendimi açıklıyabilmişimdir

Pinhani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke şöyle yapsaydın mesela xxx yardım kuruluşuna xxx kadar bağışta bulunan ve dekontu bana yollayan kişinin reklamını xx gün sitemde yayımlayacağım diye. O zaman böyle art niyet aranmazdı hiç. Artniyetli olduğun için söylemiyorum yanlış anlama.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Yooo Evet Kardeş İşte Bunu Zamaninda Düşünemedim Sorun Değil insan Bir Kaç Konuşma Sonunda Hatasını Anliyor. Tabiki Suçlu Ben Değilim Kimse Suçlu değil sadece açıklama Yapmamın sebebi Kötü lafların kullanılmasıydı artık sorun yok konu da fazla uzasin istemiyorum çünki uzatilacak birşey değil.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
adsog1.jpg

16 $ Var Ama 100$ geLdiğinde Hemen Yolliyacağim Artık Bunla Fazla iLgilenmiyorum Siteyi Bir Kaç Gün İçerisinde Değiştireceğim Tasarımı Google Reklamı iLe Değilde. Deniz Feneri Mesaj Servisini Kullanacağım Onların Noyu vereceğim Birde Site Flash Reklamını Koyacağim. En iyisi bu Gibi Görünüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5