İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film İzle Çılgın Proje Aylık 6 Milyon Kelime Hacmi Ortaklar

ertem_crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çoğumuzun webmastarlığa başlaması oturarak para kazanma isteğiyle başladı.
Baktık ki biz webmasterler hep tek başımıza işler yaptık fakat çoğumuzun kendi işi olduğu için webmasterlik hep ek gelir üzerinde toplandı..

Projelerimizi oluşturduk. Fakat Herzaman Tekiz Arkadaşlarımıza Öğretmeye Çalıştık Olmadı.. Yalnız Başımıza Hiç Bir Şey Olamadık Değil mi?

İnternet Üzerinde İse Güvenemedik Kimselere Ortak Bulamadık.. ve Hep Yarım Kaldı Yanlızlıktan Dolayı Projelerimiz

BUNU YIKALIM ARTIK

Film İzle Kelimesi Aylık 6 milyon aranmasına rağmen birinci sırada duran site pekte legalparalı sayılamaz. 22 bin index almış googledan !

Oysa Biz !

22 kişi olsak Neler Yapabiliriz!

Kimse Kimseyi Kandırmayacak Bir Sistem Olmalı Ama Ben İstanbulda Oturuyorum ve sadece istanbulda oturanları bu sisteme ortak etmek istiyorum.

Ne Kadar Film İzletene O Kadar Para

VideoBB Hesaplarınız Olacak ve Bu VideoBB Hesaplarından Filmlerinizi Seolu ve özgün Bir Şekilde Wordpress Sitemize aktarıcaz.

VideoBB= 10.000 izlenme 120+ dk 10 $ demek !

Bu Sistem İçin İstanbulda Yaşayan Ek Gelir Kazanmak İsteyen Arkadaşlarla buluşalım görüşelim konuşalım.Ben Güvenmek İstiyorum Biliyorum ki sizlerde güvenmek istiyorsunuz...

Şu An Yazılım Uzmanlığı Kursu Alıyorum Mayıs Gibi Kursum Bitiyor. Hertürlü projelere hazırım..

Bir Elin Nesi Var Diye Boşuna Dememişler

[email protected]

Carcass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel düşünce. İstanbul'da (Kadıköy) ikamet eden biri olarak projede yer alabilirim.

Ancak; VideoBB, Videozer gibi sitelerden para kazanmayı düşünmek yerine daha kaliteli hizmet veren alternatif yerler bulmalıyız.

VideoBB'i birçok kez test ettim, videolar çok yavaş yükleniyor. Videozer ise videonun kalitesini çok düşürüyor. Popüler oldukları için bu ikisi üzerinde durdum.

Ödeme yapmayan ancak çok kaliteli hizmet veren yerler var. Bence, para kazanma işi; Reklamlar, link satışı vb. şeylerden sağlanmalı bu tarz projelerde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5