İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film Sitenize Konu Eklemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı ! Tam 1000 Ade

Madebodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Film sitesi açtınız ama konu eklemek zorunuza mı gidiyor ? O zaman doğru yerdesiniz :)
Bir zamanlar sahibi olduğum film sitesinin konularını cüzi miktarda satışa çıkarıyorum, malum üniversite öğrencisiyiz 3 5 bir yerden gelse çok şahane olur değil mi ? :)

Öncelikle filmler hakkında biraz açıklama yapayım. Filmler 720p kalitesinde olup IMDB Top 250 listesi ve günümüzün en yeni filmleri sorunsuz bir şekilde sisteme dahildir.
Filmlerin özetleri Sinemalar.com ve Divxplanet.com'dan alınmıştır.
Bazı filmler uzunluğuna göre partlara ayrılmıştır örneğin Yüzüklerin Efendisi serisi gibi..
Konularda filmin fragmanı, tür'ü, yapım yılı, IMDB Puanı, yönetmeni ve oyuncuları ve konusu bulunmaktadır.

Önemli: Keremiya temasına sahip olmayanlar için konularda sorun çıkabilir. Mesuliyet kabul etmiyorum demedi demeyin :)

Önemli: Sistemde en iyi diziler ve manga satışlarında dünyanın 1 numara One Piece'in bölümleri / filmleri yer almaktadır. Ortalamaya vuracak olursak %90 Film geri kalan %10'luk kısım ise Dizi ve One Piece bölümleridir.

İsteyene Tüm İçerik
İsteyene Konular (Kategoriler Dahildir)

Nasıl mı Sahip Olacaksınız ?
Size .xml uzantılı bir dosya göndereceğim, siz bunu Wordpress'te Araçlar > İçe Aktar yöntemi ile sitenize yükleyerek işlem'i tamamlamış olacaksınız.

Peki Bu 1100 Adet Film Ne Kadar Dersiniz?
Sadece 10TL
Ödeme: Paypal

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5