İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film Sitesi İçin Dle Mi WP Mi Forummu?

Fabre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forumu kesinlikle önermem. Bence Wp olmalı. Eklentilerle isini cok cok kolaylastırıyor. Ayrıca indexlenme olayı süper.

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Binlerce film sitesi ile yarışacaksın Google'da film için doğru mu? O binlerce film sitesinin %95'i wordpress. Bu ne demek oluyor? Herkesin sistemi aynı, kod dizimi aynı, taban aynı. Hani nerede özgünlük? Nerde kaldı? Sen ilk önce WordPress'lerle(?) yarışacaksın, onları geçeceksin ki, ondan sonra film muhabbetine gelesin. Umarım anlatmak istediğimi anlamışsındır. Bence DLE.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
dle kullan hocam sevceksin dle'yi öyle bir huyu var sevdirir kendisini :) yalnız benim film sitesini geçemez yani hevesin sönmesin hocam :p :) işin şakası bir yana kolay gelsin hocam

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Dle bir kaç kere kullandım. Gerçekten güzel yazılım.

erbasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dle çok yönlü, kullanımı kolay ve basit, istediğiniz çoğu şeyi yapabileceğiniz bir sistemdir. 3 yıldır kullanıyorum. Halen daha kullanmaya devam ediyorum. İyi şekilde kasarsanız hit makinesi haline gelir. Sonradan da hiti kolay kolay düşmez. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5