İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film tavsiyeleriniz?

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunalım takılan bu kardeşinize/arkadaşınıza/abinize,
Konu başlığında anlaşıldığı gibi, hangi filmleri tavsiye edersiniz ? ;)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ne herkes bunalım takılıyor. Down modu moda mı oldu. Inception öneriyorum. Olmadı The Prestige.

faruk1406

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam psikolojik/gerilim kategorisindeki filmleri tavsiye ederim.Bununla ilgili bir makale yazmıştım.Zevkime güveniyorum :) Buyrun

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sihirbazın Çırağı ya da Inception (Başlangıç).

prestij

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The Prestige izleyebilirsin

Sinemalar.com dan
Beğenilen yönetmen Christopher Nolan’dan (“Memento,” “Batman Başlıyor”) illüzyon kumaşından örülmüş bir macera geliyor. Bu beklenmedik dönüşlerle dolu gizemli öyküde, Viktorya Devri’nde iki sahne sihirbazı, giderek şiddetlenen bir savaşa ve birbirlerinin mesleki sırlarını ortaya çıkartmak için doymaz bir susuzluğa dönüşen güçlü bir rekabete girişiyorlar. Bu iki görkemli adamın cüreti tutkuya, şovmenliği bilime ve hırsı dostluğa kırdırmalarının sonuçları tehlikeli, ölümcül ve hileli oluyor.
Her şey yüzyılın başında, hızla değişen Londra’da başlıyor. Sihirbazların ünlü ve en üst mertebede idol olarak kabul edildikleri bir zamanda, iki genç sihirbaz şöhrete giden yolu çizmeye başlarlar. Gösterişli, sofistike Robert Angier (HUGH JACKMAN) tam bir şovmenken, yontulmamış ve gelenekçi Alfred Borden (CHRISTIAN BALE) sihirli fikirlerini gösterme yeteneğinden yoksun, yaratıcı bir dahidir. Birbirlerini takdir eden arkadaşlar ve ortaklar olarak yola çıkarlar. Ama en büyük numaraları ters gidince, aralarında ömür boyu sürecek bir düşmanlık başlar; ikisi de bir diğerini geçme ve altüst etme niyetindedir. Sürdürdükleri aşırı rekabet, her numarayla, her gösteriyle daha da büyür; ta ki sınır tanımayana, hatta elektriğin yeni ve inanılmaz güçlerini ve Nikola Tesla’nın bilimsel dehasını işin içine dahil edene dek...

pussaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Prestiji
Düvüş Kulübü
23 Numara
Teksas Katliamı
Hannibal serisi
Kuzuların Sessizliği
Şeytan Oteli....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5