İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film Teması + Film Botu + Yorum Botu + Mobil Film Sistemi + Facebook Video Player +

zafer741

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.gif
Film Sistemi

Demo: www.tiklaseyret.com

## Tema Özellikleri ##
  1. W3 Uyumlu Tema
  2. Ajax Arama Özelliği (Önizleme)
  3. Ajax Rayting Filmlere Puan Verebilme. (Önizleme)
  4. Oyunculara Puan Verebilme Ve Oyuncudan Film Bulabilme. (Önizleme)
  5. Ajax Yorum Sistemi (Yorum Yapıldığında Sayfa Yenilenmez; Film Yarıda Kesilmez Önizleme)
  6. Yorumlarda; "Katılıyorum" Veya "Katılmıyorum" Buttonları İle Yorumun Önemini Gösterir (Önizleme)
  7. Fragman Bölümü. (Önizleme)
  8. Filmin Altyazılı Olup Olmadığı Otomatik Tespit Eder Ve Film Afişinin Üzerine "Türkçe Dublaj" Veya "Türkçe Altyazılı" Etiketini Gösterir.
  9. Rasgele Replik Bölümü; Her Sayfa Yenilendiğinde 205 Replikten Birini Gösterir Ve Ziyaretçinin Siteye Bağımlığını Artırır (Önizleme)
  10. Ziyaretçi Dilediğini Filmi İster İndirir İsterse Online İzle, Üstelik İndirme Linkleri Bot İle Otomatik Eklenir. (Önizleme) İndirme Özelliği İle Ziyaretçi Sitenize Bağımlılığını Önemli Oranda Etkiler.
  11. Ziyaretçi Filmi Favori Filmlerine Ekleyebilir.
  12. Film Bilgilerinin Hepsi Bot Sayesinde Otomatik Linklenir. Örneğin Bu Resimdeki gibi Ziyaretçi Bir Oyuncunun Üstüne Tıklarsa, O Oyuncunun Filmlerini Gösterir Ve Sitede Dolaşım Sayısı Artar.
  13. 9 Farklı Arkaplan, 7Farklı Link Rengi Ve 6 Farklı Button Renkleriyle Sitenizin Stilini Değişirebilirsiniz.

## Bot Özellikleri ##

1. Bot Önizlemesi
  2. Bot Önizlemesi 2
  3. Tüm Film Bilgileri Tek Seferde Çeker (Gösterim Tarihi,Yapım Yılı, İmdb Puanı, Oyuncular, Film Tür'ü, Yapım Yılı, Senaryo, Yönetmen, Film Konusu, Film Etiketleri, Film Kategorisi, Film Dili)
  4. Tüm Film Bilgilerine Otomatik Link Verir Ve Bu Sayede Hem Siteiçi Backlink Kasmış olursunuz, Hem Ziyaretçi Bir Oyuncunun Filmlerini Kolayca listeleyebilir, Hemde Sitede Dolaşım Oranı Artar.
  5. Bot Filmleri Partlar Halinde Çeker, İndirme Linklerini Çeker, Varsa, Videobb Ve Videozer Tek Part Sisteminide Çekmektedir.
  6. Daha Önce Eklediğiniz Filmi Size Gösterir.
  7. Kategoriden, Oyuncudan Veya Arama Yaparak Botta İstenidiğiniz Filmi Bulabilir Ve Kolayca Ekleyebilirsiniz.
  8. Film Hakkında Yapılan Yorumlarıda Çeker. Filmi Eklerken Film Bilgilerini Düzenleyebilir, Film Hakkında Yapılan Yorumları Eklenip Eklenmeyeceğini Seçebilirsiniz.
  9. Filmi Eklerken Dilerseniz Film Bilgilerini Düzenleyebilirsiniz.

## Aklınız Karışmasın ##

Bu Sistem Wordpress Tabanlıdır. Wordpress İle Çalışır, Yine Normal Wordpress Admin Paneline Girebilir Ve İstediğiniz Değişikliği Yaparsınız, Ek Olarak Bizim Yaptığım Küçük Admin Panelinden, Film Ekleme, Tema Ayarları, Gibi Ayarlar Yapılır. Wordpress Tabanlı Olmasının Tek sebebi Şudur; Wordpress Dünyanın En Başarılı Admin Panelidir. Bakın Google'yi Şimdi Açın, Ve Film İzle Yazıp Aratın. Çıkan Tüm Film Siteleri Wordpress Tabanlı, Neden ? Çünkü Wordpress Güçlü Bir Altyapıya Sahiptir. Bizim Sistemimiz İle Wordpress Bir Olduğunda İnanılmaz Bir Seo Gelişmi Olmaktadır.

## Yorum Botu Özellikleri ##

Yorum Bir Film sitesi için çok önemli, çünkü ben bir izleyici olarak ilk önce yorumları okurum. kimse yorum olmayan bir sitede dolaşmak istemez. Yorum Botu Film Botuna Bağlıdır, Filmi Botundan Film Eklerken, Filme ait 200E kadar yorumu tek bir tıklama ile çeker Ve yorum olarak siteye ekler. Kendi Sitemde Denerken, 12 Film, 1451Yorum Oldu. Ve Tüm Bu Yorumlar Filme Ait Yorumlar, Ve Hepsini Bir Tık İle Ekliyorsunuz. Artık Gerisini Siz Düşünün.

## Admin Paneli Özellikleri ##
  1. Seo Ayarları (Önizleme)
  2. Bot Ayarları (Önizleme)
  3. Player Stil (Önizleme)
  4. Film Botu (Önizleme)
  5. Görünüm Ayarları (Önizleme)
  6. Film Onarıcı (Önizleme, Önizleme2)
  7. Spam Temizleme ( Sitede Bulunan Tüm Spam Yorumları Temizler )
  8. Reklam Alanları ( 10 Adet Profesyonlece Yerleştiren Reklam Alanları )

## Mobil Sistem ##
  1. Ziyaretçiler Sitenize Her Yerden Ulaşabilir Ve Bu Binlerce Film Sitesinden Sizi Terçih Etmesi İçin Önemli Noktalardan Biridir.
mobil.PNG

Temanın Bir iki stil eklemek yerine, Stil Ayarlarını sizin yapmanız için bir bölüm yaptım admin panelinde istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. (Önizleme, Önizleme 2)
+Facebook Videoları Oynatan Player. .

Not:
Bu Sistemde Ziyaretçiyi Sitede Daha Fazla Tutmak İçin, Siteye Bağımlı Yapmak İçin Herşey Yapılmıştır. Bu Kadar Şey Acaba Pahalı Mı Diye Düşünmeyin.

Kurulum Dahil, Fiyatı: 80TL Dir.
Ödeme Yöntemleri: İng Bank | Garanti Bankası | Paypal | Ziraat Bankası
İletişim: [email protected]

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadas guvenılır bırıdır cogu yaptıgnı aldım bunuda bırazdan alıcam :)

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı satışlar hocam bende almayı düşünüyorum ancak fiyat bana biraz fazla makul

csariaslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitem wordpress üzerine kurulu filim izleme sitesi bu sistemi benim siteye oturta bilirmisiniz sitede yüklü olan filimler kaybolmadan ?

izzet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam satış nezamana kadar devam edecek para ayarlama açısından soruyorum buradan kapansada daha sonradan sizden alabilirmiyiz?

zafer741

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı satışlar hocam bende almayı düşünüyorum ancak fiyat bana biraz fazla makul

anlıyorum fakat indirim yapamıyoruz. :(

Ekleme:
benim sitem wordpress üzerine kurulu filim izleme sitesi bu sistemi benim siteye oturta bilirmisiniz sitede yüklü olan filimler kaybolmadan ?

sitenizdeki eski filmlerin silinmesi gerekiyor. zaten eğer isterseniz 400Film ücretsiz olarak sitenize eklenir. zaten film eklemek 1 dakikanızı almaz.

Ekleme:
Hocam satış nezamana kadar devam edecek para ayarlama açısından soruyorum buradan kapansada daha sonradan sizden alabilirmiyiz?

Satış her zaman için geçerli :)
msn adresimden bana ulaşabilirsiniz;
[email protected]

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamla hala ticaret yapan varmı ya clone ci:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5