İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Film ve Dizi Upload'ı Yapan Arkadaşlara..

pms11

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Öncelikle herkeze merhaba,

Arkadaşlar film ve dizi izleme sitem var. Sitemle bir süre nişan vs. dolayısıyla ilgilenemedim ve hitlerimde düşüş oldu. Düşüşten önceki son istatistikler şu şekildeydi;

İçerik : Online Film Dizi
PageRank : Pr3
Günlük Tekil Hit : 5000-7000 Arası Değişmekte
Aylık Tekil Hit : +140K
Aylık Sayfa Gösterimi : +370K
Alexa : Dünya 453K ~ TR 4K
Hit Kaynağı : Google Analytics

Şuan sitemle tekrar ilgilenmeye başladım ve kısa sürede eski seviyesine hatta daha iyi bir seviyeye getirmek için çalışıyorum. Bununla alakalı olarak siteme birde Forum bölümü açtım.

Amacım hem upload işiyle ilgilenen arkadaşlarada destek olalım hemde kendi siteme katkısı olsun.

Sonuç olarak forum bölümü yeni açıldı ve bir kaç deneme konum dışında konu mevcut değil ama google bot peşimi bırakmıyor :p

di-MD9S.png

Forumda sadece film, dizi, tv showları vs. payalşımı olacaktır. Yani mp3, program vs. olmayacak. İlgilenen arkadaşları forumuma bekliyorum. Gelir paylaşımda bulunursanız mutlu olurum :) Yok gelmezsenizde canınız sağolsun

Şuan pc başında olamayacağım için adresi pm ile değil buradan veriyorum. Sıkıntı olursa mod arkadaşlar kaldırabilir.

http://filmdiziizletiriz.com/forum/
http://filmdiziizletiriz.com/

Herkeze hayırlı, bol keyifli forumlar.

wazesx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım siteye üye oldum.lakin e mail adresime aktivasyon kodu gelmedi.

pms11

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Konu güncel.. Film ve dizi uploadı yapan arkadaşlar sizleri de forumda görmekten mutluluk duyacağım :) Gelen gelmeyen, paylaşan paylaşmayan herkese teşekkürler. :bira:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5