İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Filmlerin telif hakları

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her hangi bir film in telif hakkını satın alacağımız kurum yada kuruluşları nasıl bulabiliriz (İnternetten izletmek için). İnternetten bu gibi frimalara ulaşmak mümkünmüdür? Daha önceden bu tür girişimlerde bulunan arkadaşlarımız oldumu acaba ? Eğer olduysa bu tür bir işe girişimin ortalam fiyatları nedir?

KaLGitme.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o halde fragmanları yayınla :) kesitleri yayınlama fragman lar zaten telif hakkı istemiyor adı üstünde fragman tanıtım :)

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet bende dün burayı inceledim. Fakat ampec de diyorki. Filmleri umuma açık yerlerde izletemezsiniz. Bunun için film yapımcıları ile sözleşme yapmanız gerekmekte. Yani film yapımcılarından bitiyormuş bu iş.

Ben az çok bunu böyle tahmin ediyordum. Şuan bilmek istediğim ise, bu tür film şirketleri ile anlaşma yapmış birileri varmı aramızda?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siber bende bunu merak ediyorum eğer başka yerden de olsa bir bilgi eline geçerse banada iletebilirmisin lütfen

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapımcısıyla görüş bence :)

Yada kanal sahipleriyle..Mail at :)

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fragmanları yayınlamakta telif hakkı içeriyor.

youtube da fragman yayınlayın bakalım ne kadar süre boyunca hesabınız aktif kalacak.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
fragman göstermek dünyanın hiçbiryerinde şuç teşkil etmez uydurup uydurup yazmayın arkadaşım, filmi izletirseniz ampec uyarı yapar belirli bir süre sonrada sitenizi kapatır, eğerki siz ben izletmek istiyorum sitemden derseniz şunu söylüyorum çok beklersiniz kesinlikle izin verilmiyor daha önce çok araştırmasını yaptım bilginize

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5