İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

filtre süresi

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba

adsense için bir adet siteyi filtreledim yaklaşık 18 saat önce ama sitenin reklamları çatır çatır çıkmaya devam ediyo sitemde.

reklam önizleme aracını kullanarak sayfalara baktım . filtrelediğim site orada yok ama reklamları çatır çatır çıkıyo sitemde gıcık oldum :mad:

bir siteyi filtreledikten kaç saat sonra o sitenin reklamları siteden kesiliyor

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu süreyi 3-4 saat diye biliyourum,eskiden engellediğim sitelerin reklamı 3-4 saatte sitemden kaybolurdu.Dün bir site daha engelledim ama hala reklami çıkmakta,sanırım bu sıra sistemde bazı gecikmeler oluyor ama eninde sonunda engellenecektir.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

adsense için bir adet siteyi filtreledim yaklaşık 18 saat önce ama sitenin reklamları çatır çatır çıkmaya devam ediyo sitemde.

reklam önizleme aracını kullanarak sayfalara baktım . filtrelediğim site orada yok ama reklamları çatır çatır çıkıyo sitemde gıcık oldum :mad:

bir siteyi filtreledikten kaç saat sonra o sitenin reklamları siteden kesiliyor
filtrelerken direk domain filtreledin degilmi ??
bazilari cift reklam yapiyor dir ve domain olarak
yarin sabah adsense istatistikleri yeni gune baslayinca filtrelenmis olur

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim filtrelediğim siteyi siteadi.com şeklinde filtreledim.

dün ve bugün toplam sitede 8 tane siteyi filtreledim ve daha hiçbiri aktif olmadı. sitede ne kadar sitemediğim uyuz site varsa hepsinin reklamı çıkıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5