İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Filtreden çıktım !!! KOP KOP

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet arkadaşlar 2,5 ay önce girdiğim filtreden kurtuldum aramalarda yine 1.sıradayım. nasıl olduğuna gelince; 2-3gün önce siteyi sildim (forum) başka bi versiyon kurdum 2-3 gün böyle bekledi site bomboş sonra dün eski yedeğini yükledim ve şimdi baktım 1.sıradayım ve hitimi geri kazanıyorum

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Evet arkadaşlar 2,5 ay önce girdiğim filtreden kurtuldum aramalarda yine 1.sıradayım. nasıl olduğuna gelince; 2-3gün önce siteyi sildim (forum) başka bi versiyon kurdum 2-3 gün böyle bekledi site bomboş sonra dün eski yedeğini yükledim ve şimdi baktım 1.sıradayım ve hitimi geri kazanıyorum
Aynı olayı bende yaşamaktayım, üzülerek söylüyorum ki 1 hafta sonra yine aşağıda olucaz

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bu dalgalanam 2-3 günde sandboxtan cıkmassın. Ben 1 gün düzgün ertesin gene kayboldugu oldu bu olay 1 yıl içinde 2-3 defa gelip gitti 1 yıl sonra site tamamen düzeldi ama eski hitine ulaşamadı..

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar dun degil evvelsi gun benim sitenin birini vurdu. Bir ay once diger siteyi, gecenlerde sanirim yeni gecen ay actigim siteyi vurdu.

Gecen gun butun forumlari dolasiyordum herzaman kigibi, Burda da bir kac kez konu acmistim. Sordum ama dogru duzgun bir yanit alamadim. Ama sorun cozdum nasil mi?

Oncelikle bu bolumu guzelcenek okuyunuz!
http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=35769&hl=tr

Ikincisi bu yukaridaki linkteki yazilanlar yapildiktan sonra

https://www.google.com/webmasters/tools/reconsideration?hl=tr

bu verdigim linkten basvurabilirsiniz.

Yaklasik bir kac hafta surer diyorlar ya Ben dun 4 tane sitem block ta idi gonderdim. Ne kadar surer bilmiyorum ama inancim kuvvetli.

Yani 1 ay diyorum tekrar sitelerin normale donmesi.

Insallah diger arkadaslara yardimci olur bu kaynak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5