İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Financemoneys.com tamamen satılıktır kaçırma pr 4

Financemoneys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Financemoneys.com tamamı satılıktır.
satmamımızın sebebi aşırı yogunluktan dolayı

Domain bitiş: 2014
Registar: Godaddy
Hosting dahil mi: hosting süresi 2 yıl ödenmiştir.
Google pr: 4
Alexa:2.304.000
Günlük hit: 300
Minimum artış:10 TL
Başlangıç fiyatı:300 TL
Sistemde bir adet php haber botu içinde ücretsiz verilecek.
forum kısmı vardır.

Ödeme: İş Bankası,Garanti Bankası

Ekleme: konu günceldir.

A

a.ışık

Misafir
konuyu açan arkadaşa "300 tl'ye bırak alayım" diye PM attım, doğrudur.
fakat dün akşam ortağımla birlikte ciddi istişare ettik ve bu yatırımımızın ölü
yatırım olacağı kanısına vardık, bu kararımı arkadaşıma uygun bir dille bildirdim.
ortada söz verilmiş birşey veyahut ticarete dökülmüş ciddi bir anlaşmamız yoktur!
arkadaş da zaten bu projesini ajanspres'in satın aldığını ve ajanspres ile ortaklık
anlaşması yaptığını bir pm ile bize bildirdi. :)
ben nazik bir dille anlatmaya çalıştım fakat arkadaş işi terbiyesizliğe döktü attığı pm'le,
moderatöre şikayet ettiğini bildirmiş. olayı içyüzü ile anlattım, takdirlerinize sunuyorum..
konuya başka cevap yazılmayacaktır, bir savunma değildir yanlış anlaşılmasın.
kendimizi savunacak birşey yapmadık! sadece bilgilendirme amaçlıdır, konuya asla
başka bir cevap yazılmayacaktır. teşekkürler ederim. saygılarımla, a.ışık.

Financemoneys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım terbiyesizlikten kasın nedir anlamadım 300 tl düşür alayım diye pm atıyon sonra düşündük böyledide olmadı düşün araştır önce sonra 300 tl düşür alayım de 18 yaşında cocuklarla ugraşamam sıkıntın varsada pm olarak nonu atarsın görüşürüz çocuga bak ya oyun mu oynuyon bizle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5