İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox hakkında bir sorunum var

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar malum dün truva atı viriüsü yemiştim dosya kaybım olmuştu ve pc ghost attım ve yenidne kurdum. Firefox ta kuruluydu sadece ogame.com.tr için kulllnıyordum. şimdi geri kurdum yanlışlıkla ilk kurdugumuzda bir secenek avrdı exploer ile ilgili yanalışlıkla işlişkilendirdi şimdi msn de veya outlook tanki linkleri tıklayınca Firefox acılıyor bunu nasıl düzeltirim Firefox pc den kaldırdım geri yükleidm ama o secenek olayı cıkmadı bu sefer..

nasıl exploer ile Firefox ayırım..

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firefoxu varsayılan browser olarak seçmişsin demek ki. Firefoxu silmen bir işe yaramaz çünkü firefox bazı bilgileri silsen bile tutuyor bilgisayarda bunu düzletmek için

Firefox ta ; tools > options > main > Always check to see if firefox is default browser on startup seçeneğini iptal etmen gerekiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5