İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox tavsiyesine kafam takılıyor

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar. Daha önce de sormuştum bu soruyu ama tatmin edici bir yanıt alamadım. Firefox'u tanıtan bir yazının altına Firefox tavsiyesi koymak hileye girer mi? Ya da tavsiye reklamının altına "Neden Firefox?" tarzı bir link eklemek..?

Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
belki sorunun cevabı değil ama firefox tavsiyeleri kadar gereksiz bir şey görmedim. hem tıklayan az hem de tıklayıpta onu yükleyen sayısı çok az. bir ay boyunca ordan kazandığım para 1,5 usd yi geçmiyordu kaldırdım gitti.

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
belki sorunun cevabı değil ama firefox tavsiyeleri kadar gereksiz bir şey görmedim. hem tıklayan az hem de tıklayıpta onu yükleyen sayısı çok az. bir ay boyunca ordan kazandığım para 1,5 usd yi geçmiyordu kaldırdım gitti.

Haklısın ancak akmasa da damlıyor ben o yüzden tutuyorum. Senin bir aylık Firefox kazancı azmış hakikaten.

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimsenin bir fikri yok anlaşılan konu hakkında? Hatta Google'ın bile fikri yok ki epey önce aynı soruyu AdSense desteğe atmıştım hala yanıt gelmedi.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet, tıklama başı değilde kurulum başı ödendiği için ve de hatır için bir insan tıklayıverse de bilmem kaç megabaytlık dosyayı indirmeyeceği ve kurmayacağı için kesinlikle bir sakıncası olmamalı ve bence de yoktur. ama siz mp3 indirmek veya canlı se.x yapmak için bu programı indirip kurun derseniz işte o zaman bu yasağa girer ve bence kesinlikle ban sebebi olur.

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar firefox ten anca şöle kazanırsınız siteniz yabancı ise ve tıklayan USA dan ise 1$ veriyor diğer yerler için yabancılarda 50 cent tr den biri için 10 cent veriyor gözlemlerim o yönde ve ben bu ay firefox den 30$ kazanmışım çoğuna 1$ vermiş..ve girişlere baktıgımda USA hiti %97 firefox den türkçe siteler anca 10cent şeklinde kazanır..
Kolay gelsin..

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yzgulec' Alıntı:
Selamlar. Daha önce de sormuştum bu soruyu ama tatmin edici bir yanıt alamadım. Firefox'u tanıtan bir yazının altına Firefox tavsiyesi koymak hileye girer mi? Ya da tavsiye reklamının altına "Neden Firefox?" tarzı bir link eklemek..?

Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bence rahatlikla kullanabilirsin ziyaretcinin neyi indirecegini onceden bilme hakki her zaman vardir..
Amerikan sitelerinde de bu sekilde tanitimlar mevcut..

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyla ilgili olarak Adsense'e attığım maile cevap geldi. Sizlerle paylaşayım da kimsenin başı yanmasın:

Merhaba Yusuf,

E-postanız için teşekkür ederiz. Harcamalarını yapay olarak arttıran böyle faaliyet program Şartlar ve Koşullarında yasaklanmıştır ( https://www.google.com/adsense/terms).

Daha ilgili sorunuz varsa lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin.

Saygılar,

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence bu cevabı verenler bu konuda bizler kadar fikir ve bilgi sahibi değiller, adı üzerinde tavsiye, ve dediğim gibi hayrına sevabına tıklayıver demekler para kazanacak bir şey olmadığı için yapay kazanç artışı olmuş olmaz.

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tvsiye içeren her türlü kelimeyi yasaklıyor adamlar

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.downloadarsivi.com
program sitesinde ...tavsiye programlr hep güncel olarak tanılıyor.ve açılan sayfada tanıtım yapılarak bir anlamda tavsiye edilmiş.Ve oradan kazanıyorlar...
bu site ban yemeyeceğini biliyordur herhalde...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5