İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox ve Explorer aynı pc de ??

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Firefox ve Explorer aynı pc de çalışrımı yani aynı andan her 2 side kurulurmu ??

bu konuda bilgisi olan varmı

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olumsuz hiç bir etkisi olmaz PCne. Explorerı da etkilemez. Bilgisayarındaki 2 virüs programı birbirini nasıl etkilemiyorsa aynı öyle.

sistemi daha az yoruyor ve hızı explorerdan iyi. yalnız alışmışım, explorerdan vaz geçemiyorum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende vazgecemiyorumda sitlerimin Firefox kötü cıktıgını söylüyorlar merak ettim belki o Firefox göre bir sayfada yapabilrim diye düşündüm

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firefoxta kullanışlı ctrl+t olayı çok güzel explorerda da olsa fena olmazdı

M

muzikportal

Misafir
Firefox kurduğunda msn den link verildiğinde firefox ta açılıyor. Firefox explorer e göre yavaş ama bazı sayfalar explorer tarafından açılmıyor onları açıyor. Örneğin korumalı php siteleri explorer bazen boş sayfa olarak gösteriyor onları firefox açıyor. bilgisayarında .html uzantılı bir dosya var diyelim tıkladğında firefoxta açılır. explorer için boş sayfa açıp sürüklemen gerekir. açılışta 4-5 saniye geç açılıyor. absürt - ***** sitelere girdiğinde veya başka sitelerde gelen dosyaları önlüyor. Yani korumalı gibi. Explorer ile aynı makinede sorunsuz çalışıyor. Ben ikisinide kullanıyorum.

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muzikportal' Alıntı:
Firefox kurduğunda msn den link verildiğinde firefox ta açılıyor.

Bu tamamen kurduğunda varsayılan tarayıcı olarak ayarlansınmı seceneğine evet dersen olur. Hangisini varsayılan tarayıcı olarak atarsan o açılır direk.

M

mavidusler

Misafir
Firefox explorerdan yavaş diye yazmışsınız! Bunu da ilk kez burdan duydum. Firefox internette rastladığım en güzel şey. Çoklarının tersine hayatımda hiç bir zaman ie'ye ısınamadım. Her zaman tablı browserlarla surf yaptım. Önceden Opera vardı hayatımda, ancak 5inci sürümünden sonra o da ie gibi hantallaştı. Yine de tablı oluşu ve alternatifsizliği (ie benim için hiç bir şeye alternatif değildir) yüzünden katlanıyordum. Çok şükür Firefox çıktı da rahatlayabildim.
Oldukça hızlı, az RAM harcıyor, CTRL+T beni mouse bağımlığından ve karmaşadan koruyor.

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varsayılan olarak tanımlarsan siteler firefox ta çalışır. 2'sinin aynı makinede olmasının herhangi bir sorunu yok.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google, Firefox kullanıcıları için arama sonuçlarını direkt olarak tarayacıya önceden yükleyecek bir güncelleme yaptı. Yeni özellikle sayesinde aramalar Firefox tarayıcılarında daha hızlı belirecek. Firefox, Google’ın önceden yükleme özelliğini işletebiliyor. Ön-yükleme opsiyonu Internet Explorer’da ise desteklenmiyor. firefox uçuyor resmen.IE halt etmiş. :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o zmaan bana saglam bir link vereblrimisiniz nerden kurabilrim bu Firefox kurayım bir deniyeyeim baktım begenmedimmi kaldırım.. 384 ram var sanırım kasmaz...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Firefox rahatligini degismem. ie rakip olbilmesi icin once tabli bir borwser gelistirmeli.:)

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
o zmaan bana saglam bir link vereblrimisiniz nerden kurabilrim bu Firefox kurayım bir deniyeyeim baktım begenmedimmi kaldırım.. 384 ram var sanırım kasmaz...

ben 96 ram ile kullanıyorum işletim sistemide xp :D

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
kurdum ve hiç begenmedim ie gibisi yok be :p
Bende ilk kurdugumda 1hafta kullandım beğenmedim ne biçim bişi bu dedim sonra sildim. ie kullanmaya devam dedim sonra ne biçim bu dedim tekrar firefox kurdum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5