İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firma Rehberi Scripti (Kendi Yazılımım)

• Konbuyu başlatan Erturk
  • Başlangıç tarihi
E

Erturk

Misafir
Merhaba arkadaşlar.

UYDUKENT Rehberi için yazdığım bu scripti satışa sunuyorum. Script tamamen açık kaynak kodludur ve dilediğiniz yerleri istediğiniz gibi değişebilirsiniz. Cüzi bir miktar karşılığında istediğiniz eklentileride yazabilirim.

Yönetim Paneli Menüleri ve Özellikleri:

AYARLAR: Yönetim panelinden site adı, site açıklaması, anahtar kelimeler, ana sayfada görünecek haber, firma ve son firmaların sayısını belirleyebilme.

SAYFALAR: Sınırsız sayıda alt sayfa oluşturma, düzenleme ve silme.

KATEGORİLER: Sınırsız sayıda kategori ekleyebilme, düzenleme ve silme.

ONAY BEKLEYENLER: Web sitesi üzerinden eklenen firmaları görebilme ve onaylayıp silebilme.

FİRMALAR: Sınırsız sayıda firma ekleyebilme, düzenleme ve silme.

VİTRİNDEKİ FİRMALAR: Tek bir "tık" ile istenilen firmayı ana sayfa vitrininde gösterebilme.

HABERLER: Sınırsız sayıda haber ekleme, düzenleme ve silme.

MESAJLAR: Web sitesindeki iletişim bölümünden gelen mesajları okuma, otomatik arşivleme ve silme.

ŞİFRE İŞLEMLERİ: Adı üzerinde, admin şifresi değiştirme :)

Demo :

www.uydukentrehber.com

www.candarlifirmarehberi.net

Fiyat : 100 TL

İlgilenen arkadaşlar PM ile ulaşabilirler.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ben ilgileniyorum Ertürk, uzlaşamamıştık bi türlü :)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
grafik anlamındada gayet başarılı olmuş hayırlı satışlar.

E

Erturk

Misafir
Siftahı Loi arkadaşımız yaptı. Bereketi Allahtan :)

Satış devam ediyor arkadaşlar.

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
herşey düşünülmüş güzel bir script ama o kadar bütçem yok. biraz indirim söz konusu olabilir mi?

E

Erturk

Misafir
herşey düşünülmüş güzel bir script ama o kadar bütçem yok. biraz indirim söz konusu olabilir mi?

Normalde 150 TL'ye satmayı planlıyordum dostum. Ama konuyu açmadan önce biraz kamuoyu yoklaması yaptım ve bu fiyata çektim. Aklından gecen fiyatı PM ile gonderirsen yardımcı olmaya calısırım.

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam biraz daha satış yap paranı kazan. istediğin zaman sen bana pm at ne diyeceksen.
emek verip uğraştığın şeyin nasıl fiyatını düşüreyim. ne kadar indirim yaparsan sana kalmış.

fiyatın çok makul olduğunu belirteyim öncelikle ama bütçem kısıtlı. almazsam da oturup kendim uğraşacağım zaten iki tane yetiştirmem gereken rehber var. reklam alanı ve vitrin katmerlemiş iyice beğendim gerçekten.

eline sağlık.

E

Erturk

Misafir
hocam biraz daha satış yap paranı kazan. istediğin zaman sen bana pm at ne diyeceksen.
emek verip uğraştığın şeyin nasıl fiyatını düşüreyim. ne kadar indirim yaparsan sana kalmış.

fiyatın çok makul olduğunu belirteyim öncelikle ama bütçem kısıtlı. almazsam da oturup kendim uğraşacağım zaten iki tane yetiştirmem gereken rehber var. reklam alanı ve vitrin katmerlemiş iyice beğendim gerçekten.

eline sağlık.

Dostum ben bunu 400 e yazdım. Herşeyiyle (Tasarım , css , php) bana ait. Scripti yazdığım arkadaştan izin alarak satışa sundum. Başta da belirttiğim gibi düşündüğüm fiyat 150 TL'di ama 100 TL indirdim daha fazla satış olması için. Bu fiyatın altına inmeyide düşünmüyorum açıkcası. Lakin istisnai durumlarda kişiye özel ufak indirimler yapabilirim.

2 Firma rehberi demişsin, şimdi mantıken baktıgımızda sen bunu alınca iki ayrı siteyede kuracaksın.Ne kadar etik bir davranış olur onu senin insiyatifine bırakarak pm gönderiyorum.

E

Erturk

Misafir
kaptan1021 arkadaşımıza da 1 adet satılmış ve ödemesi sorunsuz şekilde alınmıştır. Script ise mesai bitiminde teslim edilecektir.

Satış devam ediyor arkadaşlar.

kaptan1021

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firma scripti aldım. 21.30 itibari ile siteyi Ertürk kardeşim ile birlikte kurduk.. hiç bir sorun yok. Arkadaş çok yardımcı oluyor. tşk...

Mustafa Berk Çörtoğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hocam hayırlı satışlar ilk önce satışınıza hiç bir şekilde mani olmak istemem ama bu tür bir siteyi bir kaç düzenleme ile joomla xoops kullanarakta yapılabilir doğrusu ama baya bi edit gerekir...

E

Erturk

Misafir
hocam hayırlı satışlar ilk önce satışınıza hiç bir şekilde mani olmak istemem ama bu tür bir siteyi bir kaç düzenleme ile joomla xoops kullanarakta yapılabilir doğrusu ama baya bi edit gerekir...

Estagfurullah. Mani olmuyorsunuz...

Lakin sizinde belirttiğiniz gibi epey bir düzenleme gerektirir. Kaldı ki Joomla ve Xoops gibi hazır portal sistemleri açık kaynak kodlu olup butun fonksiyonlar her türlü insan tarafından görünmekte ve bilinmektedir. Buda bir nebzede olsun sistem güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Bunun yanı sıra tam anlamıyla istediğiniz verimi almanız biraz zordur. Çalıştırılan SQL sorguları da cabası...

Fakat diğer açıdan bakacak olursak;

Şu an satışını yaptığım sistem tam anlamıyla Firma Rehberi mantıgıyla yazılmıştır. Ve çalıştırılan SQL sorguları minimuma indirilmiştir. Açık kaynak kodludur fakat diğer sistemler gibi piyasada bulunması imkansızdır. Sadece satış yapılan kişilerde bulunmakta. Bu da bir nevi güvenliği arttırmaktadır. Üstelik bahsettiğiniz sistemlerde ki gibi "Şurayı nasıl yaparım?" düşüncesine kapılmazsınız, cunku herşey yerli yerindedir.

Yorumunuz için teşekkürler.

Kraln1ck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Ek olarak firmaların ürün eklemesi özelliği yapabilirmisin eğer yapabilirsen pm at telefonunu

E

Erturk

Misafir
Merhaba

Ek olarak firmaların ürün eklemesi özelliği yapabilirmisin eğer yapabilirsen pm at telefonunu

Yaparım hocam. Lakin bunun icin sistemi epey degistirmem gerekir. butcenizi pm ile belirtirseniz gerekirse size ozel istediginiz dogrultuda sıfırdan yapabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5