İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firma Rehberi Scripti

Webyapim61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olmaya bilir arkadasim benim istedigim rakam odur.kolay gelsin

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yanlış anlaşılmasını istemem ama verdiğiniz linkteki site bedava bir dizin scripti veya joomla gibi bir sistemle yapılabilir

bu sebeple bence fiyat konusunda ciddi olarak düşünmenizi öneririm

Webyapim61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapabilen yapabilir buna emek verilmisdir arkadaslarim ben bu rakama yazdim diye bunu alcam diye bir konuda yok isine yarayacak ekler pazarlik yapariz olursa olur olmazsa eyvallah

Webyapim61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burda demo giris yapipda sitedeki bilgileri silen serefsizin evlatlari siz boyle yaptikca insanlar burda demo vermemekte hakli bence.

Webyapim61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almak isteyen varsa kokden bir kisiye vercegim uygun bir rakama o kisi alir satar beni ilgilendirmez varsa dusunen eklesin konusalim msn:[email protected]

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burda demo giris yapipda sitedeki bilgileri silen serefsizin evlatlari siz boyle yaptikca insanlar burda demo vermemekte hakli bence.

böyle yapan (yani küfreden) siz ŞEREFLİ arkadaşlarımızı da burda görmek bizi epeyce üzüyor zaten.
harcadığınız emeğe mi yanalım. yoksa sizi burda barındıran insanlara mı kızalım bilemiyoruz.

Webyapim61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sekilde yapan insanlara uzul bence emek veriyor insanlar emek cakallik yapmamin anlami yok bence

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scripti biraz kaliteli yapsanız 2000 ytl edecek kadar demo adresin bilgileri sanırım silinmez sınırlama getirilirdi. Kusura bakmayın beleş sunucuma site diye koymam :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sekilde yapan insanlara uzul bence emek veriyor insanlar emek cakallik yapmamin anlami yok bence

lafı üstüne alması gereken kişiler almamış ama sen maşallahın var sövsen bile burda kalabiliyorsun. (bilgi : şerefsiz Ciddi bir küfür olarak nitelendirilir halkımız arasında) ve hala hatanın insanlar üstünde olduğunu idda ediyorsun.
bir yazar bir satıcı olarak daha sabırlı olmanı umut ediyorum.

kaldı ki , Demo adresinde (bir çok Script yazarı bunu yapar) can alıcı noktaları disable (işlevsiz) hale getirmek senin görevin iken insanlara saldırman pek akıllıca degil düşüncesindeyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5