İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

firma rehberi sitesi istiyorum

selimaydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aşağıdaki özelliklerde bir web sitesinin tasarımı bana kaça mal olur ?

firma rehberi sitesi olacak
kategori ekleme imkanı olsun,fakat bu sitenin özelliklerine ilave olarak

1) Son eklenen firmalar kısmının altına soru/cevap ,gibi bölüm ilavesi olacak
resim ilave edilebilecek,10 adet soruyu alacak,ve her soru için verilen cevapları en yeniden eskiye göre sıralayacak

2) Doping özelliği olsun istiyorum,kategorilerde ilave edilen firmalardan,doping alan en üst kısımda çıksın

3) Firmayı tıkladığımızda açılan sayfada enaz 4-5 resim eklenebilsin ayrıca websitesi bölümüne web adresi yazıldığı zaman link olmasın

4) ayrıca olabilirse paypal ödemesi alma kısmıda olsun

Şimdiden teşekkür ederi

RidvanBrkmk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aşağıdaki özelliklerde bir web sitesinin tasarımı bana kaça mal olur ?

firma rehberi sitesi olacak
kategori ekleme imkanı olsun,fakat bu sitenin özelliklerine ilave olarak

1) Son eklenen firmalar kısmının altına soru/cevap ,gibi bölüm ilavesi olacak
resim ilave edilebilecek,10 adet soruyu alacak,ve her soru için verilen cevapları en yeniden eskiye göre sıralayacak

2) Doping özelliği olsun istiyorum,kategorilerde ilave edilen firmalardan,doping alan en üst kısımda çıksın

3) Firmayı tıkladığımızda açılan sayfada enaz 4-5 resim eklenebilsin ayrıca websitesi bölümüne web adresi yazıldığı zaman link olmasın

4) ayrıca olabilirse paypal ödemesi alma kısmıda olsun

Şimdiden teşekkür ederi

Fiyat Özel mesaj olarak gonderilmişdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5