• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

    deneme bonusu veren siteler cratosroyalbet pubg uc smm panel smm panel
sohbet odaları

Firma ve Online Ticaret Sistemi | SATILIK

H

Hostsima

Bir firmaya proje olarak yazılan sistem YAZILIMI isteyen kişin kaybolması ile %80 oranında kalmış ve tamamlanmamıştır.

Sistem genel anlamda firmaların ücretsiz olarak üye olup ürün ve hizmetlerini sınırsızca pazarlamasına olanak sağlayan oldukça gelişmiş bir sistemdir. Firmalar sadece ürün ve hizmetlerini değil aynı zamanda Firma haberlerini Firma hakkında misyon vizyon gibi bilgilerinide yayınlanmasına olanak sağlamaktadır.

Sistemde iki farklı üyelik tipi vardır alıcılar ve satıcılar şeklinde satıcılar sadece firma değil aynı zaman bireysel olarak pazarlama yapan kişiler içinde oldukça uygundur.

Script oldukca temiz şekilde kodlanmıştır. Yalnız yazılımı talep eden kişinin ortandan kaybolması nedeni ile %80 oranında kalmıştır.

Yazılıma talip olan kişiler için eğer online pazarlama ve aracılık gibi bir düşünceleri varsa tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek bir sistemdir.

Script SEO uygun şekildedir. Reklam kısımları Google/Ads için ayarlanmış ve belirli bir sayıda kullanıcı sayısına ulaştırılırsa oldukça iyi gelir elde edile bilir.

Script su an ki demosunu www.aygaztup.com/ilanver linkinden inceleye bilirsiniz.

Yazılım tek bır kısıye satılacaktır. Satın alan kişi isterse yeniden kendisi pazarlamasını yapabilir veya canı nasıl isterse öle kullanabilir.

Yazılım tamamlanıp teslim edilecektir.

Minim istenilen fiyat : 500 YTL dir . En iyi fiyatı kim verirse yazılım 1 hafta içinde tamamlanıp teslim edilecektir.

PM atarak bana ulaşa bilirsiniz.
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst