• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Firma Ve Ürünlerinize Yorum Alın

EyupogluMedya

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
24 Ağustos 2013
Mesajlar
47
Reaksiyon
0
Puanları
0
Yaş
36
Şube
İzmir
119 Aydır Üye

Bilirsiniz Google de markamızı aradığımız da haritalar da çıkarız ve bu haritalar da 3. taraf sitelerinde orada olduğunu görürüz buna Web'deki Yorumlar diyoruz. Bu size vereceğim kaynakta ki siteler de burada çıkmanız için en önemli sitelerdendir. ( Facebook ile de bunu yapabilirsiniz )

Örnek site : trustpilot.com/review/eyupoglumedya.com
sitejabber.com/reviews/eyupoglumedya.com

Alabileceğiniz Siteler Listeleri :
alternativeto.net/software/trustpilot/
partners.livechatinc.com/blog/best-product-reviews-websites/
blog.hubspot.com/service/customer-review-sites

Buralardan sadece yorum alarak haritanıza etki yapmıyorsunuz, yüksek kaliteli backlink alımı da yapmış oluyorsunuz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst