İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FİRMAMI SATIYORUM

mustafa sevinç

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kocaeli ili gölcük ilçesinde madenı yağ satış işini bölge başbayii olarak 5 il ve 200 e yakın alt bayıme kendı satış aracımla satışını yaptığım firmamı özel nedenlerden dolayı satış aracı.müşteri alacakları ve depodakı mallarla birlikte satmaktayım şartları görüşmek üzere 0532 3961018 tel bana ulaşmaları ..............

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
"bana ulaşmaları .............. ??????????????????????????"
hayırlı satışlar. açık artırma 1TL'den burda başlasın :D

digital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web Hosting şirketleri kategorisinde bu ilanın ne işi var anlamadım :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
belli ki arkadaş wm değil,
ticaret yapıp kaçacak :)

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
:) valla başlıktan bir web piyasasından yıldız kayıyor sandım içeri girdiğimde madeni yağ yazıyor evet dedim gözlerim bozuldu galiba şaşırdım bi kısmet belki fanlarını yağlıyacak bir teknik eleman gelir alır :)

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
öyle demeyin ben bi ara çorap alıp satıyordum.buraya ilan verdim kimler ulaşdı bilseniz.acayip indexleniyor sahibinden com bile yaklaşamıyor buraya :D

CFH INC.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:S

Dayı Rahatsızmısın? anlamadığım, bu zeka ile nasıl olduda firma sahibi oldun, dededen falanmı kaldı? :):peh:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5