İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firmaya domain satışı? Fiyat ve izlenecek yol?

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Şu an bir Türkiye'deki bir firmadan elimdeki 2-3 domain için görüşme teklifi aldım.

Bu yollardan geçen arkadaşlar varsa satış işlemlerini nasıl gerçekleştirdiler öğrenebilir miyim? Domain sahip değişikliği ve ödeme durumları ile ilgili nasıl yol izledikleri konusunda bilgi alabilir miyim?

Bir de şimdiye kadar böyle firmalra filan sattığınız domainler filan varsa en çok ne kadar fiyata satış yaptınız öğrenebilir miyim? Sakıncası yoksa domain adresleri ile de yazabilirsiniz fikir vermesi açısından.

Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Koç, Doğan Holding, Sabancı gibi birkaç büyük firmaya alan adı satmışlığım var. Hepsinde faturalı ve sözleşmeli satış yapmışımdır. Eğer bu tarz bir imkanın varsa faturanı kes, sözleşmeni imzalat paranı al tam 3 adım :). Fakat böyle bir imkanın yok yada uğraşmak istemiyorsan yeni açtığımız site olan www.domanik.com üzerinden %2 gibi makul bir rakam ile alan adı alım satım aracılık işlemini yapabilriz.

afiet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi