İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

firmware sorunu

serfas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba inca im 204 modem kullanıyorum. geçende resetlerken yanlışlıkla modemi kapadım.modemin kurulum cd sinden kurmaya çalışırken şöyle bir hata iletisi almaktayım; "baglantı problemi(aygıta erişilemiyor),lütfen network ayarlarınızı kontrol edin,gerekirse router ayarlarını varsayılana çevirin" ancak aygııtın tümünü fabrika ayarlarına geri almama ragmen degişmiyor cevap. modemin sayfasına girdim firmware güncellemesi bulunmamakta. ancak loi arkadaşımızın everest modemle ilgili http://forum.iyinet.com/modem-yazici-bellek-hd/67347-everest-modem-sorunu.html bir yazısı dikkatimi çekti ARD7D modeli 3.60firmware marka farklı olmasına ragmen modeller aynı .güncelleme konusunda nasıl bir yol izleyebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5