İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fırsat: Açık Artırma ile İngilizce Çeviri

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Künye: St. Giles Highgate/London Cambridge Pre. Course Advanced Degree
Lisans: İngilizce Yeminli Tercüman

Sitesini ingilizceye, yada ingilizce kaynakları türkçeye çevirmek isteyipte sitesinde yayınlamak isteyen . Grameri ve/veya zamanı yetersiz olanlar.
Çeviri bürolarının ve bağımsız çevirmenlerin uyguladığı yüksek sayfa başı ücret yuzunden (10-15 ytl) amaçlarını gerçekleştiremeyen ve erteleyenler.

İşlerininizin kaliteli olup profesyonelce yapılmasını istiyorsanız, tam zamanı!

Size kendimi tanıtmak adına, 3.5 ytlden, başlayan bir fiyat avantajı ile çeviri fırsatı sunuyorum.Referanslarım gerçekten kuvvetlidir, uygulanan fiyata bakıpda yanlış bir düşünceye kapılmayın :)
Promosyonel Amaç taşımaktadır.

Not: Üstelik 3.5 ytl ile başlayan fiyat, ingilizceden-turkceye, turkceden-ingilizceye olarak belirlenmiştir. Genellikle tr den ingilizceye çeviriler %20, 25 daha pahalı olur.

Saygılar

Başlangıç: 3.5 ytl
Artış: 0.10 ykr
Hemen Al: 5.5 Ytl

Bitiş: 26 haziran Akş. 8

F

fatihhk

Misafir
Peki bu başlığın yerinin "İş ve Eleman" bölümü olması gerekmezmi:)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu bir açık artırma mı? Yoksa direk sayfa başı 3,5 YTL çeviri yapyıor musun? Paypal kabul ediyor musun?

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Burda bir karisiklik var, ornegin ben kendime ozel bir metni cevirtecegim, baska birisi ayni metni cevirmek icin nasil fiyat artisi yapacak? Ornegin kendi yazdigim bir Turkce metni Ingilizce yaptiracagim, baskasi fiyat arttirmasi icin metnin ne oldugunu bilmesi lazim :) Istersen tek fiyat uygulamasi yap ve basligi tasiyalim...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hakkaten yaa sen ne satıyon ki açık arttırma yapalım :D
Hemen ala tıklayınca senimi alcaz????
Sen hep banamı çalışcan????

valla bişi anlamadım...kusura bakma

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısınız :) birden aklıma gelen bişeydi, dusunmeden actım bu başlığı..
normalde sayfasına yukarıda dediğim, miktarlarda çeviri yapıyordum bende arada istisnalar olmasına karşın 3.5 ytl ye hiç çeviri yapmadım.. Piyasadan haberdar olanlar için oldukca uygun bi başlangıc fiyatı oldugunu dusundugumden 3.5 liradan başlattım... Evet tek kişi ve tek iş için düşündümdü...
zaten sayfa ücretlemesi 1000 karakter üzerinden yapılır standarttır..çevirmenler derneğince belirlenmiş bir ölçüdür.

Yok ben acık artırmaya katılmam bi fiyat soyle diyenler için, yığın çeviri olması kosulu ile... bu kadar olmasa da uygun bi fiyat soyluyorum ve çalışabiliyoruz. Ancak diyelim bu açıkartırmaya katıldınız ve ihale sizde kaldı. Sadece size özel kaç sayfanız varsa bitiş fiyatından size bu hizmeti vereceğim. (yani bu fiyata çalışmıyorum normalde, bu bir fırsat fiyatıdır)

cyber, paypal kabul edebilirim ama eft tercihimdir. İkisi arasında ücretleme farkı olacaktır.

hdogan; ben hemen hemen her turlu dokumanı çevirebiliyorum. ister ingilizceden tr ye, tr den ingilizceye, o konuda bi sıkıntımız yok yani. özel, genel, resmi, ekonomik, işletme, tapu farketmez.

İsteyen olursa çalışmalarımı gösterebilirim.

tek farkedecek olan teknik bilgi gerektiren çevirilerdir. İlaç prospektüssü çeviremem mesela ;)

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel kampanya şu sıralar projelerim için gerekli olabilir

teklifim 4 ytl :)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat 21.51 Açıkartırma kapanmış,iyinet forum üyelerine özel ihalemizi TREX kazanmıştır. 10 sayfalık bir çeviriyi kendisi az önce bana teslim etti.
belirlediği tavan fiyat üzerinden tutarı 40liradır. Ancak açıkartırmaya ne yazık ki sadece kendisi ilgi gösterdiği için kendisine teşekkür etmek adına total rakam üzerinde %15 lik de bir iskonto uyguladım.

Teslim edilen çeviri: Türkçeden ingilizceye Sponsorlar için Resmi Yazılar
ve bir takım makaleleri içermektedir.

Hesabıma 35 lira gönderdi. Kendisine teşekkür ediyorum.

P.s: aslında ben açıkçası 2-3 kişi daha katılır diye düşündüm, ihalede 4.2 - 4.5 seviyesinden işlem görür diye hesaplamıştım.Piyasada çeviri ücretleri bi hayli, yüksekken bu fırsatı neden arkadaşlar değerlendirmek istemedi anlayamadım açıkçası.

Neyse Saygılar

emrah

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu fiyat araligi ile devam ederse ilerde dusunebilirim (su anda planlama asamasinda bir proje var).

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdogan' Alıntı:
Bu fiyat araligi ile devam ederse ilerde dusunebilirim (su anda planlama asamasinda bir proje var).

çok büyük projeler için zaten yüksek fiyatlar uygulamıyorum, ama 3-5 sayfa döküman için liste fiyatımız(çeviri ofisimizdeki fiyatlar) ne ise onu uygularım genellikle. pm attım.

görüşmek üzere.

emrah

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
teslim süresi kaç gün oluyor peki işlerin...her ay için 20-30 sayfa a4 desek?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5