İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fixpartner

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
fixparner e ne oldu 1 ayı gecti

yaklaşık birbucuk aydır raporlar gorunmuyor + olarak odeme tarihi geceli 4 gun oldu hala odeme yok ortalarda zaden raporlar gorunmediği icin odeme de talep edemiyorsunuz haberi olan varmı bu fixpartnerden

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@schumifan forumda grünüyor ama sanırım verecek cevabı yok pek ilgilenmiyor bu konuyla.

Son Hareketi: Bugün 14:30

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet bende az once kendisine ozel mesaj attım ama hala ses seda yok @schumifan zahmet olcak ama bi zahmet bilgilendiriver bizi maillere cevap vermiyosun bari buraa yaz be kardeşim bu kadar umuzsamazlıkmı olur :(

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende ödemeleri alamadım. Bayağı oldu ödeme bildirimi yaptığıma ama ses seda yok.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ceaze yıkandı beyler fixpartnerde gumledi sanırım :D

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben tamamen kaldırdım kodları. 1 aydan fazladır bekliyoruz ne bir açıklma nede bir mail. Başkalarına bukadar para kazandırdığımız yeter.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
schumifan duyarlı bir arkadaşımızdır cevap yazacaktır eminim.

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Duyarlı arkadaşınız başkalarının hakkını yiyecek zannedersem bu gidişle sayın gdin.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
adam forumnda geziyodu gunduz madem bu kadar duyarlı neden konuya odemeler hakkında bir cevap yazmaya üşendi ayrıca kendisine ozel mesajda attım nebir cevap nede başka bişi

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adam forumda geziniyor ama bi gelip şu konuya cevap yazmıyor ayıp ya gerçekten çok ayıp. Yazıklar olsun hakkımmıda helal etmiyorum.
Son Hareketi: Bugün 13:50

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu foruma abuk subuk mesaj atanlar sizden cidden sıkldım bende parası olan ve alamadım diye yırtınıp duran adımıda dolandırıcıya cikartan herkes [email protected] adresine üye adıyla birlikte email atsın.

benim dolandırıcı olduğumu düşünen insanlarla calismak falan istemiyorum bana güvenenler bana yetiyor ödemeleriniz yapılacak ve hesabınız kapatılacaktır maillerinizi ivedi şekilde bekliyorum.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayrını gör başımın gözümün sadakası olsun.

Edit: Mesajları iyice okumanızı tavsiye ederim kimse size dolandırıcı dememiş bu sıfatı kendinize siz yakıştırmışsınız.

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onları yazanlar kendilerini biliyor merak etme neden üstüne alındın anlamadım lütfen ödeme problemi olanlar üye adlarını bildirsin. bu sektörde bizi bilen bilyor.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana yazdığınız özel mesajtan malesefki üstüme alındım. Ben size oyle bir mesaj atmamıştım yazdığım mesajda bu konunun linki vardı sadece.

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu burada böyle büyürken siz gelip bi mesaj yazmayıp daha sonrada süt kötüpüğü gibi üste çıkmanız çok saçma...

gelip burada belirtirsin; sorun var halledilecek, sorun halledilene kadar kodları kaldırabilirsiniz ,, gibi ......

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
schumifana özel mesajla bilgilerimi gönderdim içerde kalan miktarı almak için cevap alamadım. buraya yazmak daha verimli oluyo sanırım. özel mesajınızı kontrol edin.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu foruma abuk subuk mesaj atanlar sizden cidden sıkldım bende parası olan ve alamadım diye yırtınıp duran adımıda dolandırıcıya cikartan herkes [email protected] adresine üye adıyla birlikte email atsın.

benim dolandırıcı olduğumu düşünen insanlarla calismak falan istemiyorum bana güvenenler bana yetiyor ödemeleriniz yapılacak ve hesabınız kapatılacaktır maillerinizi ivedi şekilde bekliyorum.

özür dilemek yerine millete posta koyma kardeş bak bakalım bi konu kac sayfa uzadı forumda gezinirken bir acıklama yapmış olsaydın kimse konuyu bukadar uzatmazdı.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
arkadaşlar ödememi sürekli alıyorum kişiyide çok iyi tanıyorum hakkınızı yiyecek biri değildir 1 senedir çalışıyorum bu şekilde karalamanıza gerek yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5