İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fixpartner

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar ödememi sürekli alıyorum kişiyide çok iyi tanıyorum hakkınızı yiyecek biri değildir 1 senedir çalışıyorum bu şekilde karalamanıza gerek yok

evet bende çalışıyorum,
bazen odemelerın aksadığı oluyor malum sponsorlar yurtdışı tabanlı sadece ortalam ne zaman odeneceğını soruyorum içeride 0,01 cent ım bıle kalmadı bugune kdar yenı kampanyalar yaparsa yıne çalışağım ben sorun yaşamıyorum..

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet para geldi ama kur 1.16 civarı dolar ne zaman bu kadar düştü acaba?

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimseden eft ücreti kesmedim dolarıda normal kurdan bozdum arkadaşlar ödemelerde rakam sorunu olanlar bana ulasabilir.

ayrıca ocak ödemesi gecikti smiley henüz ödememiz göndermedi tashminim bu hafta öderiz talepleri.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yapacak herhalde kacacak olsa buraya mesaj yazmazdı :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
fixpartner aralık odemesini alan oldumu ? normalde odemeler ocağın 20 sinde yapılıyor ama aradan 22 gun gecmesine raağmen henuz ses cıkmadı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5