İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fiyat Analiz...!

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 günlük 1 site
.org domain
şu anki günlük tekil hit 3000+
googlede kayıtlı index. 99
yahoda kayıtlı index. 309

içeriği ile birlikte acep ne kadar eder. hitin %60-70 kısmı google %30-40 kısmı backlink ve hitlistlerden.

forumda pek kolay satılamıyor site ve domainler ama sedo öncesi bi ön araştırma olmuş olur. site adı sormazsanız memnun olurum sadece fikir mutabakatında bulunalım. yok ben illede alıcam bu domainin geleceği parlak diyen varsa özel olarak görüşürüz.

şimdiden teşekkürler herkeze iyi çalışmalar.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
şahsi fikrim yeni indexli domaninin değerli domain olmayışıdır. güncel herhangi bir konunun getirdiği yoğun hit 1-2 ay sonunda 3000 den 200-300 lerede inebilir...6 ay önce gaffuru sitesinden ilk yayınlayanlara olanlar gibi...Google dan çok fazla gelen ziyaretçide bence sadece o sitenin seo sunun iyi olduğunu gösterir. Halbuki diğer sitelerden gelen hitlerin daha çok olması bence çok daha iyidir (hitlist vs değil ama). Kısacası genç bir domain için hızlı bir atak olarak nitelemek daha mantıklı geliyor ve gelecekle ilgili planı bırak, düşünceye bile girmenin çok erken oldugunu sanıyorum. Ama sen bi şekilde yayıma sokmuşsun ve umarımda böyle bol hitli olarak devam eder

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bol hitli ve artarak devam edeceğinden eminim çünkü tek konuluk değil site. bakalım olmadı değerlendirir reklam olaylarına girerim. bölelikle daha iyi değerlendiririm diye düşünüyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
tek konu ve dalları ise ve domain eski bi domainse iyi paraya satılabilir ama yeni bi domain ve baclinkleri az bni siteyse beklmeden satabileceğini düşünmüyorum ama bunuda böyle devam ederse 2-3 ay sonra satabilirsin

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
backlink googlede baktığımda şu an için 25 ilerleyen zamanda sanırım biraz daha artar neyse mart ayına kadar geliştireyim elimde tutayım. olmadı tekrar hortlatırım konuyu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5