İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fiyat araştırması yapıyorum, dedicated tekliflerini bekliyorum.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
şu anda djkickass aracılığı ile aldığım dcden ikinci makinayı djkickass'ı aracı yapmadanda direk kendimde alabilirim. eğer kendim alırsam djkickass aradan kâr alamayacak veya başka dclerdende direk kendim alırsam aynı durum söz konusu olacak.

ama eğer arada bir bayii olursa, ben aynı fiyatı verdiğim halde iyinettende birisi arada kâr edecek. verdiğim para komple dc'ye gideceğin bir kısımıda bir türke kalsın isterim :)

sanırım istediğim şekilde başka bir makina bulamayacağım şu anda djkickass'dan haber bekliyorum eğer makina stoku gelirse direk şu anda çalıştığım dcden alıcam veya direk kendim bir dcden makina alıcam.

teşekkürler ilgilenenlere.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şekilde düşündüğünüz için sizi tebrik ederim.Gerçekten güzel bir düşünce.Ama bildiğim datacenterların hepsinde bayilik sisteminde sunucu bayinin müşterisine değil bayiye veriliyor.Ama elbette istisnalar da vardır.Örnek davranışınız için tekrar teşekkür eder biran önce aradığınız koşullarda bir sunucu bulmanızı dilerim.

Barış Türkay
BiLHost Internet Hizmetleri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5