İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fiyat araştırması yapıyorum, dedicated tekliflerini bekliyorum.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Gerekli olan makina'nın sistem gereksinimleri:

• P4 2.4 veya üstü.
  • 1GB RAM
  • 80GB HD (En Az)
  • 1000GB BW veya üzeri
  • CentOS 4 32Bit
  • Herhangi bir panel, fark etmez.

Alacağım makinenin datacenterdaki yönetim panelini kendi elimde tutmak isterim. Yani bana alan kişi yalnızca makineyi alırken aracılık etmelidir, daha sonra direk ödemelerimi datacentera yaparım ve makine ile alakalı bütün işlemler yalnızca benim elimde olur.

Bütçem 130YTL civarıdır.

Makina yaklaşık 1 hafta sonra alınacaktır.

Lütfen tekliflerinizi başlık altından yapın arkadaşlar.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
aracı olacak peki bu iş nasıl olacak ?

direk dc ye ödeyeceksiniz madem aracıya gerek var mı ?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bu yüzden teklif verenler yalnızca gerçek "bayii" ler olabilecek. herkes gibi dedicatedi alıp, üstüne 20 usd koyup satmanın bir anlamı yok zaten. ben bayii arıyorum.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
evet ben gerçek bayiyim aradağınız anlamda

ama siz dc ye direk ödeme yapınca
bizim bu işten çıkarımız ne olacak onu anlamadım ?

C

CalisanHost

Misafir
Arkadaş sadece yardım istiyor. yani arkadaşa bi dc den sunucu alacaksınız tanıştırcaksınız eti senin kemiği benim hesabı diyip çekip gideceksiniz

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi çekilin aradan kirletmeyin konuyu okuma özürlü herifler

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
evet ben gerçek bayiyim aradağınız anlamda

ama siz dc ye direk ödeme yapınca
bizim bu işten çıkarımız ne olacak onu anlamadım ?

Arkadaş sadece yardım istiyor. yani arkadaşa bi dc den sunucu alacaksınız tanıştırcaksınız eti senin kemiği benim hesabı diyip çekip gideceksiniz

şu anda djkickass aracılığı ile bir dc'den aldığım makineyi hala kullanıyorum. makinenin paneli bana ait ve ödemerimi direk kendim yapıyorum. fakat djkickass benim ödediğim miktardan dc üzerinden kâr alıyor. yani dc, beni djkickass'ın getirdiğini biliyor.

ne yazık ki şu anda dc'de istediğim şekilde bir makine stoklarda yok. bu yüzden farklı arayışlar içine girdim.

dc'deki 100$ lik makineyi alıp burada 110$'a satanlara zaten bayii denmez arkadaşlar. bayii, dcdeki fiyata satar, dc'den daha ucuza alır ve o şekilde kâr eder.

ben dediğim şekilde bana satış yapabilecek bir bayii arıyorum. tabii eğer çıkarsa, olmazsa djkickass'ı bekleyeceğim.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"dc'deki 100$ lik makineyi alıp burada 110$'a satanlara zaten bayii denmez arkadaşlar. bayii, dcdeki fiyata satar, dc'den daha ucuza alır ve o şekilde kâr eder."

olay bu :)

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
djkickass, sen bir zamanların anahost'u musun ?
Ayrıca bilhost'a katılıyorum. Doğru düzgün açıklasaydın fena olmazdı.
Hırsızın hic mi suçu yok diye bir tabir vardır. Bilmem bilirmisin ?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ya bırak

.saygısız insan . okuma özürlüymüş

azcık saygılı ol be kardeşim.adama hasret kaldık.

atay kardeşim Layer ve fdc bayisiyim aynı fiata veriyorum demek istediğin buysa yardımcı olmak isterim.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
arkadaşlar lütfen tartışmayı başlık üzerinden yapmıyalım...

hostbank: eğer dediğim şekilde dedicated'in panelide benim elimde olacaksa, ödemelerimi direk aracısız kendim yapabileceksem görüşelim. şu anda djkickass dc den bir stok ayarlayacak gibi, eğer djkickass'den temin edemezsem sizden alabilirim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
affiliate şeklinde çalışmıyorum.

yani paneli sana verdikten sonra ben 30-40 dolar kar etmek için bu işe girmem.

desteğini ben vermeyeceğim şeyin aracısı olmak istemem doğrusu.

ha bu arada .layer ve fdc panellerde hiç bir işlem yapılamıyor eğer amacın illa panelim olsun diyorsan

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
affiliate şeklinde çalışmıyorum.

yani paneli sana verdikten sonra ben 30-40 dolar kar etmek için bu işe girmem.

desteğini ben vermeyeceğim şeyin aracısı olmak istemem doğrusu.

ha bu arada .layer ve fdc panellerde hiç bir işlem yapılamıyor eğer amacın illa panelim olsun diyorsan

destek zaten almayacağım. panelde hiçbirşey olmasa dahi, ben birinci kişi olmak istiyorum, ödeme, ticket vb. durumlarda kimseye bağlı kalmak istemiyorum. ilk aldığım makinam aracı ileydi ve ödeme konusunda sorun yaşamıştım. sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.

size teşekkürler yinede.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
anladım hocam .

eğer azım yanmasın diyorsan LT den bir makina almanı tavsiye ederim.

fazla bir fark olmaz zaten.başka yerlere hiç bakmana gerek yok

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
destek zaten almayacağım. panelde hiçbirşey olmasa dahi, ben birinci kişi olmak istiyorum, ödeme, ticket vb. durumlarda kimseye bağlı kalmak istemiyorum. ilk aldığım makinam aracı ileydi ve ödeme konusunda sorun yaşamıştım. sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.

size teşekkürler yinede.

Bayiliğin ne olduğunu açıklamışsınız da, dclerin her müşteri için ayrı panel vermediğini de biliyorsunuzdur umarım.

Arkadaşların dediği gibi, herhangi bir verimerkezi ile direk görüşmeniz daha mantıklı olacaktır. Bu şekilde bir sistemi yapacak verimerkezi de, zaten size bayinin hesabından bu sunucuyu vermeyecektir. Kısacası bayi boşuna arıyorsunuz. Ucuz alacaksa bayi alır, verimerkezindeki bayinin bayisi olmak gibi bir durum da arkadaşın söylediği gibi teknoserver ile ancak olur.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
130 ytl. yi, 130$ yapmadan iyi bir hizmet alabileceğini sanmıyorum.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konudan benim anladığım şu..

Atıyorum Layeredtech bayisi bir firma size Layeredtech'ten bir sunucu verecek.Sunucu Layeredtech ile aynı fiyatta olacak.Yani sadece bayi karını koymuş olacak.

Ama sunucu size ait olacak bayiye değil..Ve ödemeleri de her ay siz kendiniz Layered'a yapacaksınız..

Eğer anladıklarım doğruysa bayiye neden ihtiyaç duyuyorsunuz?Direk kendiniz kiralarsanız da aynı fiyata ve tam istediğiniz gibi kiralamış olacaksınız..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5